Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk mik azok az egyértelmű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk mik azok az egyértelmű jelek, amivel azt mutatjátok, hogy tetszik nektek egy lány? Értelmes válaszokat szeretnék, bármilyen válasz jöhet, kíváncsi vagyok!

Figyelt kérdés
2012. júl. 9. 23:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Flörtölök vele. Az azért elég egyértelmű.
2012. júl. 9. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Folyton nézem, mindig a szemeibe nézek, akkor én pl. kedvesen szólok hozzá. Mindig keresem a társaságát. stb.. 20f
2012. júl. 9. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 dag ***** válasza:
Oda megyünk aztán megráncigáljuk a haját, mint az oviban :D
2012. júl. 9. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

hmmm...

Szerintem ezt embere válogatja.

Én nem szeretek kertelni, hogy aztán véletlen rosszul dekódolja a "jeleket".


Egyszerűen kész tények elé állítom, és megmondom neki a frankót!

2012. júl. 9. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én megmondom neki :)
2012. júl. 10. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Személyfüggő, rólam például nem nagyon mondaná meg senki,hogy belül szétvet a vágy, mert általában mindig direkt közönyt muatatok kifelé, mert egy antiszociális állat vagyok. De egyébként a bámulás a legegyértelműbb jel. Ha a férfi rá se ba szik a nőre, átnéz rajta, mintha egy patkadarab volna, akkor nyilván az a kutyát nem érdekel kategoria lesz akkor ott abban a szituációban. Ha viszont szemmel van tartva rendesen, figyelgetve van, az egyértelmű. Inntettől már a nő ha nem valami extrém freddy krueger és azért van megbámulva, akkor készpénznek veheti,hogy a pali hajlik a dologra. Innettől a nőknek kéne lépni valami kifejezőbb módon, és máris gördülékenyen csússzannának a dolgok a maguk útjára.
2012. júl. 10. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az a lánytól függ..meg hogy mióta ismerem. Ha én ismerem, meggyőződök róla hogy ő is ismer...csak azután lehet bármit
2012. szept. 16. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!