Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik-e szerintetek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik-e szerintetek az "igaz" szerelem? .

Figyelt kérdés
2012. okt. 7. 01:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

ha benyúlok a bugyijába,onnantól kezdve 1-2 óráig tuti,hogy szerelmes vagyok belé.

uh igen,van igaz szerelem.

2012. okt. 7. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
de,de,de,de,de,de,de,deeee nem ojanra gondoltam hogy töcsi meg csöcsi...
2012. okt. 7. 02:02
 3/13 A kérdező kommentje:
na ez az előbbi ritka béna vóóót :D
2012. okt. 7. 02:03
 4/13 anonim ***** válasza:
Létezik, csak manapság nagyon kevesen tapasztalják meg most csak úgy dobálóznak a szerelem szóval anélkül hogy tisztában lennének az igazi jelentésével.
2012. okt. 7. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Létezik. ;)
2012. okt. 7. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
természetesen létezik.
2012. okt. 7. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
épp most készítettem egy listát egy papírra,amit mikor elolvasok és elképzelem az illetőt,akkor szerelmes vagyok.Ha bárkire is illene a leírás,szerintem szerelmes lennék.Más formában(vagyis valójában)nem létezik :(
2012. okt. 7. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Én mondjuk szerelmes vagyok minden nőbe... :)


De félretéve a viccet: igen, csak vannak zavaró tényezők amitől az ember esetleg nem ismeri fel és túllép rajta - ismered azt a mondást, hogy "utólag könnyű okosnak lenni"? :/

2012. okt. 7. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 VVMMvvmm ***** válasza:

Attól függ, hogy kinek mit jelent ez a fogalom !

Záchóschirke neked mi az "igaz" szerelem?

2012. okt. 7. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 VVMMvvmm ***** válasza:
Bocsi! záckóschirke igy helyes.
2012. okt. 7. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!