Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 23 évesen a 15-17 éves lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

23 évesen a 15-17 éves lányok is bejönnek! Pedofil lettem?

Figyelt kérdés

De most komolyan...gerjedek a fiatalabb lányokra. Felgyorsult világban élünk. Csak én vagyok ilyen?


23/F



2012. okt. 7. 09:24
1 2 3
 1/29 Mi közöd Tőle ***** válasza:
100%
Nem gáz. Ezek a 15-17 éves lányok még a 40eseknek is bejönnek manapság szerintem :D
2012. okt. 7. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
Igen az a pedofília szerintem :D
2012. okt. 7. 09:27
 3/29 anonim ***** válasza:
pedofília akkor lenne ha a csaj nem múlt el 14
2012. okt. 7. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:

Hivatalosan nem számít pedofilitásnak,nekem annak számít


De nem hibáztatlak,14 évesen már vannak olyan lányok akik egészen dugható állapotban vannak


Egyébként ez még jóindulattal határeset

2012. okt. 7. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
52%

hát nekem nagyon nem jönnek be lassan 19 évesen a

15-16-17 éves fiúk...

szóval .. nem tudom hogy normális e ez de szerintem annyira nem ..

2012. okt. 7. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
nem lettél...
2012. okt. 7. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
67%
Mai világban már semmi sem gáz szinte :/ Kittiii,mi csajok fordítva máshogy gondoljuk :) a fiatal pasik,későn érnek,mi általában nem arra vágyunk :) a csajok meg már felkínálják fiatalon magukat,próbálnak úgy viselkedni,kinézni mint a "nagyok" :)
2012. okt. 7. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:

Nem azért tetszenek mert könnyű prédák, mert egyébként nem is azok (legalábbis nem mind).


Mással vesznek le a lábamról! De tény hogy komoly dolgokat még nem vittem véghez egyikkel sem. A 25-26 éves lányokkal pedig eddig csak a bajom volt :(

2012. okt. 7. 09:46
 9/29 anonim ***** válasza:
44%

Én 24 vagyok és nagyon unom már, h olyan helyzetekben használjátok ezt a szót mikor semmi alapja nincs.

Főleg mikor megy a "uhhh 40 éves és 18-20 éves szép lányok tetszenek neki, miért nem a vele egykorú viszeres, ráncos, lógó mellű nők tetszenek neki...."

A 12 év az már gáz, de mit kell pedofilozni egy 23 éves gyereket mert feláll a fasza egy nagymellű kerekseggű 16 évesre.

Először nézzetek utána mit is jelent a szó....

Jah és annyiban igazad van, h 40 évesen én se szottyadtpi.csájú nőkkel fogok szaladgálni, hanem jóféle 20 évesekkel.

2012. okt. 7. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:

Én 16 éves vagyok ,és a párom 21.

már egy éve járunk és nagyon kedves, figyelmes. A velem egykorú fiú osztálytársaim meg rágót ragasztanak a lány szoknyájára, meg kibeszélik egymás közt, hogy milyenek a csajok, még azt is akivel járnak, meg hü lye megjegyzéseket mondanak, meg ilyenek.

De ő kedves, figyelmes,és okos. Bár most egy hete mosolyszünet van, mert megsértett, és nem engesztelt ki úgy ahogy szerettem volna . Lehet , hogy szakítok is vele, csak akkor mi lesz vele nélkülem, meg velem nélküle.

Bánt hogy szomorú lenne. Lehet, hogy jól lehisztizem a fejét és akkor rendbe jöhet minden.

2012. okt. 7. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!