Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Nektek bejönnek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek bejönnek a rapper srácok? Mit gondoltok róluk?

Figyelt kérdés
Nektek bejön a rapperek stílusa és ruházata?Vagy inkább messziről elkerülitek őket?

2012. okt. 5. 21:39
 1/9 anonim ***** válasza:

Azokra a rapparakre gondolsz akik 4 számmal nagyobb pólót,és a térdükön hordják a gatyájukat?

Szerintem már nem igazán

2012. okt. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Na erre én is kíváncsi vagyok :D
2012. okt. 5. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
nekem nem igazán. sőt, én inkább nevetségesnek tartom, olyan megjátszottnak tűnik nekem, báris akiket így az utcán látok... most tisztelet a kivételnek. de az igazsághoz hozzátartozik, hogy magát a rapp zenét sem kedvelem :D
2012. okt. 5. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Divatmajmolók

Én imádom a rappet..De csak annak áll jól aki műveli is.Akinek van hozzá érzése és tehetsége.

Most te se rohangálsz öltönybe mert semmi tehetséged nincs a politikához mondjuk.

Én is anno XXL polókat hordtam meg sapka,stb

de kinőttem.

18/F Ja meg kosaraztam

2012. okt. 5. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon bejönnek:)
2012. okt. 14. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem pont az ilyen fiúk jönnek be.:)
2012. dec. 29. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

nekem nagyon bejön a rap is, meg az ilyen fiúk is:) akik tiszta szívükből rappelnek, mert imádják.

az első kommentelők a divatmajmokról beszélnek, azoknak a srácoknak közük sincsen a raphez. felakarnak vágni előtte a csajoknál, de pont az ellenkezőjét érik el vele.

2012. dec. 29. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ez hülyeség,hogy rapper srácok mert már a külföldi nevesebb rapperek se öltözködnek klasszikus értelemben vett "rapperesen" kinőtték már ,hogy 20 számmal nagyobb ruhát vegyenek fel.

példa:Nelly régen: [link]

Nelly most: [link]

2012. dec. 29. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem kortól is függ 20+ már nem nagyon érdeklődik irántuk. Nekem undorító a stílus is az ötözködés a zene. A seggre tolt gatya nevetséges a kalimpálásukról meg a majmok jutnak eszembe. Ez persze csak az én véleményem
2012. dec. 29. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!