Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csókolózás közben a másik fél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csókolózás közben a másik fél érzi, ha előtte kb.2 órával hánytam?

Figyelt kérdés

Az előbb hánytam, de ma pedig randim lesz egy lánnyal másfél óra múlva, és valószínűleg lesz csók is (az előző talin volt, és az furcsán venné ki magát, ha pedig ma kihagynánk)...

Szerintetek megérzi rajtam ezt a "beteges" szagot? Mostam fogat, befújtam magam mindenféle parfümmel is, szóval remélem, nem érződik semmi, de ha ölelkezünk, csókolózunk, lehet, hogy érezni fogja...

Szerintetek?


2012. okt. 7. 12:02
 1/9 anonim ***** válasza:
beteg vagy?Ennyi után nem fogja érezni.Főleg ha előtte eszel valamit,majd megint fogat mosol + száj öblítés
2012. okt. 7. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Egy fürcsi, egy fogmosi. egy rágó, és egy kis deó.

Ez a receptem.

2012. okt. 7. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Egyél hagymát!
2012. okt. 7. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

:DDDDDDDDDDD

fogmosás.. és jó sok szájöblögetés,, és egyél valamit..

2012. okt. 7. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Amíg nem eszel valamit, addig nem kizárt, hogy érezni fogja. Elég fél kifli is, csak töltse ki a gyomrod kicsit.
2012. okt. 7. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha beteg vagy, akkor inkább hagyjad ki a csókot azzal az indokkal, hogy ő is elkapná. Én sem szeretnék egy csók után 3 napig hányni.
2012. okt. 7. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

hagyma? XD


ettem már. :)


nem, nem vagyok szerintem beteg, csak hirtelen hányingerem lett (fogalmam sincs mitől) és hánytam, de már jobban vagyok. :)

köszi az ötleteket!

2012. okt. 7. 12:09
 8/9 anonim ***** válasza:
Ne igyál annyit vazze!!
2012. okt. 7. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
nem ittam "vazze" :)
2012. okt. 7. 12:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!