Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Érdeklem? Hogy mondjam el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdeklem? Hogy mondjam el anyunak hogy szerelmes vagyok?

Figyelt kérdés
Van egy fiú az osztályunkban aki nagyon tetszik nekem. Az a baj hogy sok lánynak is. Sokszor összemosolygunk olyan vidáman de inkább haverok vagyunk.Én vagyok a leg nemlányosabb csaj az osztályban elég fura stílusom van. Sokszor hosszabb ideig bezsélgetünk nevet a vicceimen meg kezdeményez ő is beszélgetést. De más semmi.

2012. okt. 7. 14:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Hat ha el akarod mondani anyukadnak akkor mondd el neki.(pl.anyu van egy fiu az osztalyunkban es nagyon tetszik nekem...).Azt nem lehet megallapitani ennyibol ha tetszel-e neki.Lehet csak baratkent szeret , de lehet hogy tobbet erez irantad.
2012. okt. 7. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Talán úgy, ahogy most leírtad ide....


Nem harapja le a fejed, örül, hogy elmondod neki...

ÉN megtiszteltetésnek vettem, mikor a lányaim elmondták...

Azóta is megteszik...

Segít Neked, ő ismer a legjobban...

Barátnők tanácsa már nem olyan "jóindulatú"....

Sok sikert! egy anya

2012. okt. 7. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm!!!!

Sokan mondták már hogy mi összeillenénk meg amikor azzal heccelik hogy tetszem neki csak mosolyog és nem nagyon ellenkezik. Amikor fogóztunk meg kellett fogni a pár kezét és hozzám jött oda. Amikor mondták neki hogy XY gyere ide akkor azt mondta rá hogy "nekem jó itt is"

2012. okt. 7. 15:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!