Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők! Imponál nektek, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Imponál nektek, ha egy férfi profi sofőr és ért a kocsikhoz?

Figyelt kérdés
2012. okt. 8. 14:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
nem.
2012. okt. 8. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ha mást nem tudsz ezen kívül felmutatni, az édes kevés.
2012. okt. 8. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
jaja, ha te vagy Ryan Gosling a Drive-ból, akkor nagyon
2012. okt. 8. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Nem igazán! :/

19/L

2012. okt. 8. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nagyon, ha éppen lerobbantam az uton és ott vagy. De egyébként.....???
2012. okt. 8. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Meglepődtem a válaszokon, a tapasztalataim szerint azért ez elég sok lánynak bejön :D
2012. okt. 8. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekem sem. De azt észrevettem, hogy sok pasi (a legtöbb:D) azt hiszi, hogy ezzel menőzik, hogy ért a kocsikhoz. Magam részéről bmv-vel járok (busz-metró-villamos), és nem tud lázba hozni egy karburátor, szóval bocsi.:)
2012. okt. 8. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szóval, akkor tényleg csak a kocsi a lényeg, és nem az, hogy ki és hogy vezeti :D Na jó, csak hülyülök.
2012. okt. 8. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ugyanaz a probléma a kérdésfelvetéssel, mint az izmosság dologgal. Ha a nők meghallják hogy "imponál-e ha valaki izmos" akkor egyből az egész napot a konditeremben töltő, tükröt nézegető egyének jutnak eszükbe akik esetleg magukkal többet foglalkoznak mint a nővel. (tudom hogy nem mindegyik ilyen, csak mondom)


Ilyenkor meg azok a "férfiak" jutnak eszükbe akik kimennek valami nyilvános helyre, ráülnek a saját sz@rukra, vagy az apjuk mercijére, bömböltetik a zenét vagy egész nap köröznek és azt hiszik ettől nagyfiúk. Nyilván ez a bohóckodás nem tetszik a nőknek.


De azért nekem 1 nő se mondja, hogy nem tetszik neki ha esetleg baj van a kocsival és nem kell egyből szerelőhöz futni mert ért hozzá a férfi, ha lerobban nincs meghalva mert alapvető dolgokat tud a működésről és le tudja ellenőrizni hogy csak egy egyszerű probléma van-e, vagy tényleg kell-e szerelő...meg azért tudja az alapvető működési elvet, mi hol és miért van...sztem ez egy férfinek szakmától függetlenül kicsit alapdolog :)


(nem vagyok autószerelő :D)

2012. okt. 8. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hol dolgozol? köztársasági őrezrednél?:D
2012. okt. 10. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!