Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan erjem el, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan erjem el, hogy a ferfiak haverkent tekintsenek ram?

Figyelt kérdés

Altalaban,ha pasik tarsasagaban vagyok,soha nem tudom elerni,hogy haverkent tekintsenek ram vagy,hogy anelkul beszelgessunk,hogy szexualis utalasokat tennenek.

Ugy viselkednek velem sokszor mintha ram lenne irva,hogy ingyen szex.Meg az elso talalkozasnal is.

Es ha elutasitom a kozeledest,akkor elkezdenek bunkon viselkedni.

Mintha nem lehetne velem barmi mas dolgot csinalni a szexen kivul.

Nem panaszkodni akarok.

Orulok,hogy vonzonak talalnak.

De neha jo erzes lenne az is,ha komolyan vennenek.

Mit kene tennem?Hogyan kene viselkednem,hogy a havert vagy egy szimpla beszelgetotarsat lassanak bennem?



2012. okt. 6. 23:37
 1/8 anonim ***** válasza:

ha elém hánysz ismerettségünk elején seggrészegen, én biztos nem fogok rádhajtani :D

F17

2012. okt. 6. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

vágass tüsi hajat, járj alaktalan, bő rapper-es cuccokban, ne sminkelj, köpködj, böfögj és mindig hívd őket úgy hogy tesó

amikor ezt csináltam egy se hajtott rám

amikor nőies lettem, minden ocsmány gyerek ott csorgatta a nyálát

2012. okt. 6. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Hole Hunter ***** válasza:
Inkább örülj! Nagyon sok csajszi panaszkodik, hogy észre sem veszik...pedig ők aztán igazán űberszexik.
2012. okt. 7. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

ez lehetetlen vágyálom,ha minimálisan is dugható kinézetű tested van.

ezt tényleg csak úgy tudnám elképzelni ha úgy csinálsz,mint a 2.més akkor lehetsz jófej ivócimbi pl,akin lehet röhögni.

de beszélgetőtárs?

az lehetetlen.

ha csúnya vagy,akkor azért,ha meg dugható,akkor meg azért.

2012. okt. 7. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A szexuális utals normális jól kell visszaszólni...
2012. okt. 7. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
haverilag cidázzad őket le!
2012. okt. 11. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy ösztönösen flörtölsz velük? Van ismerősöm, aki állandóan dobálja a haját, és észre sem veszi, ezért a közelében minden pasi azt hiszi, hogy a csaj vevő rá. Ha bunkón szól be, szólj vissza (a lényeg, hogy lássa, hogy nem hoz zavarba), ha finoman, tereld a tárgyat komolyabb téma felé. És fontos, hogy te is úgy viszonyulj hozzájuk!
2012. okt. 12. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Vedd poénnak az utalásokat egy bizonyos szintig, hogy ne tűnj lotyónak...
2012. dec. 3. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!