Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dóri Scene kérdése:

Bejöhetek neki?

Figyelt kérdés
Van egy srác akibe már 1 éve bele vagyok esve. Eddig azt tudtam hogy nem néz rám úgy mint csajra, csak haverok vagyink. Aztán múlt héten elkérte a telefonszámom, és ma edzésen máshogyan viselkedett velem mint szokott. Nagyon jó lenne, ha lenne valami, de nem tudom,hogy most hogyan tovább..

2012. okt. 8. 23:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Most rajtad akar végig menni,utánna rögtön dobni fog
2012. okt. 8. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Figyelj, a jövőbe senki sem lát bele :)

Lehet persze hogy csak egy kis akciót akar, DE lehet hogy nem. Ha realistán nézzük előbb utóbb sajnos vége lesz de ha tényleg észre vette azt rajtad hogy szereted lehet hogy ő is elgondolkozott a dolgon :)... rajtad áll légy egyenes s próbáld ki faggatni :)... rosszul nem végződhet, minden tapasztalat számít ;)

2012. okt. 9. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Discover válasza:
Én az első válaszadóval értek eggyet mert ha egy evig nem vette észre,hogy mit érzel akkor sajna értelme nincs mert csak a könnyű "prédát" látja.A szerelem vagy rõgtön vagy pár hét alatt ki alakul.
2012. okt. 9. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!