Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bejöhetek Neki? Mi ez az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bejöhetek Neki? Mi ez az egész közöttünk?

Figyelt kérdés

Sziasztok!Van egy fiú, 3 évvel idősebb nálam.Még a nyáron ismerkedtünk meg. Akkor nagyon megtetszett, és ő ezt észre is vette a gesztusaimból. Volt pár alkalom mikor smároltunk, ebből a fele kb. úgy történt, hogy "haragudtam" rá, és lesmárolt.

Viszont még októberben megkérdeztem tőle, hogy csak a pia miatt smároltunk, vagy szeretne-is valamit. Ő azt válaszolta, hogy csak az alkohol "beszélt" belőle.

Viszont utána is smároltunk, igaz mindig részeg volt, és egyszer haza is akart vinni, de én nem mentem vele.

Mondta a szemembe is, és másnak is, hogy kedvel, de akkor is részeg volt.

Ha látja, hogy haragszom rá, akkor megpróbál beszélni velem.(Persze ez nem igazi harag, inkább női hiszti).

Volt mikor azt mondta, hogy Ő nem közeledik olyan lányhoz, aki nem tetszik neki.

Viszont ha józan vagy nem olyan részeg, beszélgetünk, volt h megpuszilt, megölel, aranyos velem, de ennyi.

Hozzá kell tennem, hogy az első csók után, került mert azt hitte szeretem, és én is elég sokszor szoktam b.szogatni őt, mert miután először smároltunk, írtam neki levelet, hogy nem szeretnék tőle semmit, és mivel ezután is került egy ideig úgy voltam vele, hogy tegyünk rá egy lapáttal.

Kérlek írjátok meg Őszintén a véleményeteket, hogy lehet-e ebből valami még, vagy csak tényleg a pia. Kivűlállóként lehet jobban látjátok.

Tudom kicsit összevissza lett az írásom, de remélem ki tudjátok bogozni az értelmét.

Köszönöm előre is:)

22/l


2012. márc. 30. 21:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Szóval van egy srác, aki mindig részeg...és ilyenkor mindig ott vagy neki néznél, persze csókolóztok...neki ez rohadt kényelmes, tudja, hogy előbb-utóbb szex lesz belőle! Még szép, hogy nem akarja, hogy eltűnj! Szerintem csak kihasználna mindenképp, ne számíts tőle sok jóra! :(
2012. márc. 30. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Jézus, persze, hogy csak a pia, meg a kényelem. Figyu már! Ha egy pasi akar téged, akkor az józanul is leteper, nem csak részegen. Meg megy utánad, és észrevehető, hogy szeretne téged. De ez a pasi, fúú, nehogy már bedőlj!
2012. márc. 30. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szexuálisan vonzod. Ezt nem rossz értelemben írom, hanem úgy, hogy amikor "bátor" akkor próbálkozik nálad. De biztosan nem szerelmes beléd. Ugyanakkor, te vagy az a nő a környezetében aki leginkább mozgatja a fantáziáját.
2012. ápr. 1. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 CyberSniper válasza:

Te most komolyan nem veszed észre, hogy az "alkohol szépítő hatásai" miatt áll rád a dákó és kész.?.?


Mi lenne, ha józan emberekkel akarnál ismerkedni?

( persze úgy,hogy közben te is az vagy, mert kevés undorítóbb van 1 részeg csajnál! )

2012. ápr. 21. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!