Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mell odanyomása mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mell odanyomása mennyire egyértelmű jele a szexuális vonzalomnak?

Figyelt kérdés
Kollaganőmmel nagyon jó, szinte baráti kapcsolatban vagyunk. Kis fiatal cserfes, minden lében kanál lány. Ma éppen elmerülten olvastam egy feljegyzést és nagy vigyorral az arcán hátulról olyan közel jött, az egyébként gyönyörű nem kis mellét odanyomta a karomhoz. Én nem oldalaztam el, kb. 10 másodperc lehetett az egész, de valahogy én mégis úgy érzem, hogy ez nem véletlen. Mit gondoltok?

2012. okt. 9. 12:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha bejön neked a lány, egy lépést kihagytál. Ha sokat hagysz ki késö bánat lesz belöle.
2012. okt. 9. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy tényleg csak véletlen volt, ráadásul ha nem is túl kicsik a mellei, így óvatlanul is odaérhetett a karodhoz. Ezt így nehéz megmondani, van egyéb jel is, ami arra utalhat, hogy ilyen értelemben is érdekled? Mert ha vonzódna hozzád, akkor máshogy is kifejezésre kellene, hogy juttassa ezt!
2012. okt. 9. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát hozzám lány haverom pusztán poén alapon szokta, szóval nem feltétlenül :D.
2012. okt. 9. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Velem is előfordult már, hogy lányok mellükkel véletlen hozzámértek (így leírva kicsit hülyén hangzik:)), nem jelent semmit. Főleg, ha nagy mellei vannak, akkor nehéz lehet vele navigálni:).
2012. okt. 9. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!