Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez minden szakítás után így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez minden szakítás után így lesz? Ti mit tapasztaltatok? (főleg lányok válaszát várom)

Figyelt kérdés

Egyetlen párkapcsolatom volt ezidáig,de az több évig tartott.Miután szakítottunk szenvedtem egy ideig,aztán jött egy hiretelen váltás,azt éreztem bármit megtehetek amit csak akarok.Felszabadult lettem.Sokkal közvetlenebb mint előtte.Azt is elhatároztam,hogy megváltoztatom a hajamat.:D Teljesen felvoltam pörögve.Utána elkezdett múlni ez a szabadság érzése és kicsit viszasüllyedtem a hétköznapokba,de ugyanúgy jól érzem magam.

Nem rég láttam egy filmet,és pont erről volt benne szó.Hogy a nőnél milyen fokozatok vannak szakítás után.Teljesen magamra ismertem benne.

Ez nálatok is így volt?



2012. okt. 9. 14:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Pszihològia...abban jò vagyok,ez már csak igy megy.de.azért nem mindenkinél.
2012. okt. 9. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Ambie válasza:

Pont ugyanígy nálam is ;) Már a visszasüllyedtben vagyok, de még mindig érzem a szabadságot :D


L

2012. okt. 12. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ismerős szitu. :)
2012. okt. 12. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!