Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A pasik miért fogdossák/nézik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasik miért fogdossák/nézik annyit a csajok fenekét?

Figyelt kérdés

Úgy értem,hogy nem ismerik egymást,az oké,hogy megnézik a másikat,meg minden,de minek fogdosni?

Buliban meg ilyen helyeken még na,de máshol is? Iskolában ismeretlen embereket,akikkel most került egy osztályba? A tetszés kifejezésére miért ezt használják olyan sokan?



2012. okt. 9. 15:24
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk iskolában vagy úgy megfogdonsi egy lány fenekét, hogy nem engedi meg, azért az nagy bátorságra (és szemétségre is) utal! (Mondom ezt úgy, hogy én is pasi vagyok).


De amúgy meg egyértelmű, miért. A fenék az egyik legszexibb testrésze a nőnek.

2012. okt. 9. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

O.o hát ha nálunk ez így menne akkor egy lány se lenne szűz

am meg azért szeretjük fogdosni mert felmelegíti a kezünket

bár ha FOGDOSNÁNK a női egyedek ugy pofánvágnának hogy azt se tudnánk hol a helyünk pedig milyen jó lenne ha ÍGY NYÍLVÁNÍTHATNÁNK KI ÉRZÉSEINKET :)

10.osztályos "srác"

2012. okt. 9. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
96%
Hogy erre választ kapj, előbb férfinak kell születned. Férfiszemmel egy kívánatos fenék csak úgy vonzza a tekintetet, és sokszor a kezet is.
2012. okt. 9. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
83%
Mert tapló parasztok, azért. Nézni lehet, de normális ember nem fogdossa mások fenekét.
2012. okt. 9. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Illetéktelenül nem szoktam,de.én is imàdom a jò fenekeket.
2012. okt. 9. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
98%

Én csajként mondom, hogy egy szép kerek női popsinál szebbet el sem tudnak képzelni a pasik. Én is megszoktam bámulni a szép kerek női popsikat, formás lábakat, jó ciciket (ami nem=a naggyal). Nézni mindenkinek lehet, főleg ha még ki is teszik. Idegeneket fogdosni viszont már marha nagy taplóság! Bunkó, tahó, tanulatlan emberek csinálják!

25/L

2012. okt. 12. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!