Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol lehet Budapest és környéké...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet Budapest és környékén PVC és LAKK ruhákat kapni?

Figyelt kérdés
Egyértelműen "kínai" érdekel.... nem mindegy, hogy az ember 100k ért kap 3 ruhát, vagy 10-et :) (márpedig mi asszonnyal nagy rajongói vagyunk a témának) NEM A TIPIKUS minden sexshopban kapható vackokra gondolok, hogy egyen jelmez 10ezer, és mindenki ugyanazt a nagyker készletet pakolja ki. Anno a Józsefvárosi piacon lehetett... Nos az már ugye nincs. :) Örülnék, ha tudnám hova költözött. Ott például 7 ezerért lakk és pvc body-t lehetett kapni. Tahát olyan termékek érdekelnének, amiket kifejezetten ilyen "szaküzeletekben" lehet kapni, de nem 30e/db áron. Ázsiát, Sárkányt, stb végigjártuk, lehet csak a mi figyelmünket kerülte el, de nem találtunk. Esetleg hallottam, hogy valamelyik aluljáróban (talán nyugati?) lehet kapni.... (???) nekem valami pontos hely kellene. Hátha van itt valaki, aki már keresett ilyet, és talált is. Hálás köszönet előre is ha tudtok ilyet. Szerintem weben nem tudtok újat mutatni. Mindenképp olyan kellene, ahova el tudunk menni, és válogatni.

#szex #tanga #szexi #lakk #PVC #Lakk ruha #PVC ruha
2012. okt. 9. 16:05
 1/5 anonim ***** válasza:
91%
kifejezetten a szexshopokban, a szerelem szex témakörnél :D
2012. okt. 9. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Olvasd végig légyszíves a mellékletet. Köszi. :D
2012. okt. 9. 16:08
 3/5 anonim ***** válasza:
90%
Nekem van. Esőkabátnak hívják.
2012. okt. 9. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Látom marok-marcsa barátnői és a WOW rajongok ide járnak :)
2012. okt. 9. 16:25
 5/5 anonim ***** válasza:
52%
Speciális.helyen,szőnyeg és parketta kereskedésben,ott van műpadlò vagyis pvc is eladò.
2012. okt. 9. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!