Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek tetszem neki,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tetszem neki, lehet ebből valami? Jó lenne tudni hogy ezek után hogy viselkedjek mert most bizonytalan vagyok és még mielőtt valaki megkérdezné 17 múltam nemsokára 18 leszek tehát nem ez a 12 éves kategória.

Figyelt kérdés

van egy osztálytársam igazából jóban vagyunk egymással oszt.kiránduláson is tök jókat elbeszélgettünk meg jól elvoltunk, a suliban azt vettem észre hogy amikor így körbenézek csak a teremben sokszor összeakad tekintetünk mintha sokszor bámulna aztán múltkor egyik órán egymás mellett ültünk és véletlen összeért a térdünk nekem először fel se tűnt aztán amikor igen akkor elhúzódtam ennyi maradt de másnap megint egymás mellé kerültünk és amikor leültem kb 2perc múlva megint összeért a térdünk aztán úgy is maradt aztán a srác egyre közelebb jött és az egész lábunkkal összeértünk és már vállamig is eljött szinte teljesen egymáshoz voltunk dölve/simulva igaz hogy egy könyvből dolgoztunk de ennyi "érintkezést" azért nem igényelt volna aztán a keze is hozzáért a lábamhoz és úgy rajta is maradt

mosolyogtunk egymásra de most végülis nem tudom hogy mi miatt lehetett? igazából nekem is bejön nincs kifogásom ellene szerintetek tetszhetek neki? és hnap is egymás mellett ülünk elméletileg? hogy viselkedjek ezek után? úgy általában hogy és ha esetleg megint ez lesz? csak mert kicsit most bizonytalan vagyok mit is tegyek..


2012. okt. 9. 19:35
 1/2 anonim ***** válasza:

Általában lehet, hogy nem biztos, de elképzelhető, hogy nem tudom.:D Szóval döntsd el, kezdesz-e vele, vagy sem. Ha igen reagálj, mosolyogj, kicsit kacérkodj, előbb-utóbb csak elhív valahová...:) (Azért gondold át, nem csak meg-e akar fektetni! - Igen tudom, hogy tanyasi fogalmazás, így esett jól!:DD)


18F

2012. okt. 9. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Annyira ismeremhtutinem aza fajta aki megfektetni akar...de a többivel kapcsolatban nem tudom mi lesz....
2012. okt. 9. 20:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!