Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A lányoknak nem tűnik fel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányoknak nem tűnik fel, hogy pont ezeket a fiúkat űzik a barát/lúzer/nyomi kategóriába? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Íme az ídézet:

"Igenis van olyan fiú, aki nem csap be, aki hercegnőmnek hív, aki smink nélkül, kócosan is szeret.aki ágyba viszi a reggelidet, segít ha valamit nem tudsz és mindezek közben nem néz hülyének. nem használ ki, izgul érted ha elmész valamerre, igen.. létezik ilyen férfi ! ~ ő az apukád ! ♥

Mindenki becsülje meg, amíg csak tudja.. :)"


Rendszeresen kiírják ezt a szöveget Fb-n lányok, de közben meg ezeket a fiúkat lekoptatják...



2012. okt. 9. 20:20
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
97%

-.-

Te is lekoptatod, aki nem jön be, hiába kedves.


Ők attól várják el ezt, aki be is jön nekik.

2012. okt. 9. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Az apukás részt most ne vegyétek figyelembe...
2012. okt. 9. 20:26
 3/16 anonim ***** válasza:
48%
Egy ilyen srácot, biztos hogy nem koptatnék le.
2012. okt. 9. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

mert,ha ilyen pasival találkozom és még mondjuk külsőleg is tetszik, egyszerűen nem hiszem el hogy valóban ilyen, vagy valóban én kellenék neki.

ez túl szép, hogy igaz legyen, így valami barátság-szerűre törekszem vele hogy kiderítsem, tényleg nem kamu-e és valóban ilyen a természete. vagy ha tudom biztosan hogy ilyen, akkor örülhetek majd hogy jóban vagyok és plátóian rajonghatok érte titokban. - mert az kizárt hogy valaki is belém legyen szerelmes, addig egytől-egyig mindenki átcs.szett akivel találkoztam... és pont így, hogy ilyennek adta ki magát amit írsz.

úgyhogy jobban hiszek valami zordmodorú, aszoc, morcos egyénnek, mert ő legalább nem játssza meg magát, tdom kezdettől hogy bunkó, szemét, így cslaódás se lesz mert eleve úgy fogadom el amilyen.

2012. okt. 9. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 Yorxun Yorxun ***** válasza:
#5 nem túlzás ez így egy kicsit?
2012. okt. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Hogy miért nem kellenek?

Mert ezek azok az emberek, akik első látásra ill. beszélgetésre nem tűnnek túlságosan színes egyéniségnek, egyszerűen nem elég érdekesek ahhoz, hogy a lányok felfigyeljenek rájuk. Így ha ennek ellenére normális, esetleg besorolják a barát kategóriába, ha pedig elsőre nem szimpatikus, akkor átnéznek rajta.

Tehát az egész az előítéleteknek köszönhető.

Saját tapasztalat.

2012. okt. 10. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
az a csaj aki az ilyen pasit besorolja a barát kategóriába, az nem érdemli meg hogy ilyen pasija legyen. szóval jól is teszi ha csak a barátja lesz!
2012. okt. 10. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
A nők leginkább álszentek és ostobák: álmodoznak meg vetítenek mindenféle ilyen pasiról körbekörbe, miközben a legnagyobb vadbarommal, türhő tapló tahóállattal jönnek össze, csak mert pénzes és mert menő sportkocsija van :@ álszentség a köbön.
2012. okt. 10. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
52%
azért te se általánosíts!
2012. okt. 10. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

ezért már sokan megszóltak, de én, ha megismerek egy fiút, alapból "barát kategóriába" megy, és ha 1-2 hónap múlva hajt csak rám, nekem az a legszimpibb, mert megismerem, nem egyböl nyomul, mégis kezdeményez.

lehet, hogy ez válogatósnak hangzik, de már megtették páran, és egy kivételével (<3) mindenkit visszautasítottam, de még mindig jóba vagyunk, nekik is van barátnöjük, nekem barátom.

szerintem így a legjobb, de mindenkinek megvan a stílusa, hogy kinek ad esélyt.

2012. okt. 10. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!