Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Haragudnátok a helyemben a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Haragudnátok a helyemben a barátotokra?

Figyelt kérdés
Barátom tegnapelőtt megígérte tegnapra, hogy találkozunk, de ez elmaradt. Szerintem elfelejtette, egész nap haverjaival volt, reggel 6kor ment csak haza. Meg se említettem neki, nem akartam veszekedni. Ma felhívott 2percre, hogy lehet este rá fog érni, ha befejezte a dobolást az együttesével. Ha nagyon akarom, akkor talizhatunk, de ha nem akarom, akkor az se baj. Mintha nem is számítanék neki. Szerintetek? Ti mit tennétek? Kimennétek vele este? Megemlítenétek, hogy bánt, hogy a tegnapi találka elmaradt és az, hogy kicsit félvállról vesz?

2012. okt. 6. 18:06
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

hát én 100% hogy egy ilyen pöćsfejjel nem járnék...

közöld vele, hogy elvárod, hogy te legyél az első helyen.

2012. okt. 6. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is volt egy hasonló szituáció. Másnap megbeszéltük a dolgokat, azóta nagyon sokat változtak a dolgok. Üljetek le és beszéljétek meg, az senkinek nem árthat, szerintem egy kapcsolat egyik lényege, hogy meg tudjatok beszélni dolgokat. Nekünk mindig segit.
2012. okt. 6. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Így van,először én is beszélnék vele:megkérdezném,hogy akar-e még velem lenni,mert ha így viselkedik,nekem nem kell.Olyannal legyél,aki értékel és szeret Téged.Aki kedves,figyelmes és Veled szeretné tölteni az idejét.Ha ez a fiú nem ilyen:percig se vesztegesd mellette az idődet.
2012. okt. 6. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
De semmiképpen ne számon kérő legyél:legyél tényszerű.Lássa azt,hogy határozott Vagy,és nem fogsz folyton rá várni.Mit gondol magában?!Ha pedig nem reagál vagy nem tudja mit akar,akkor készülj fel arra,hogy búcsút mondj neki,én legalábbis ott helyben megtenném.Vannak férfiak,akik abban a hitben élnek,hogy nekik mindent szabad,mert úgyis velük marad a párjuk,és sajna sok esetben igazuk van.Ezzel a nő saját magát alacsonyítja le.
2012. okt. 6. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszi. Igazatok van, ezt fogom tenni, de sajna még mindig nem hívott :(
2012. okt. 6. 19:30
 6/9 A kérdező kommentje:
Engem nem érdekel már, szakítok vele. Azt se tudom mi van vele. Fel se hív, nem jelentkezik kivagyok :((
2012. okt. 6. 21:36
 7/9 anonim ***** válasza:
A két utolsó vagyok.Sajnálom egyrészről,hogy így alakult(hogy nem keres)másrészt ez világos "beszéd"az Ő részéről.Én nagyon tisztellek,ha vagy olyan erős,hogy szakítasz vele,mert legalábbis kívülről kifejezetten úgy tűnik,hogy nem érdemel meg.Mindenkinek jár olyan partner,aki megbecsüli,akinek hiányzik,aki vele akarja tölteni az időt.Ez a fiú nem ismert meg annyira ezek szerint,hogy átlátná mit veszít.Ha átgondoltad és úgy látod,nem becsül meg,ne húzd tovább a saját idődet.De akkor egész lelkeddel fogadd el,hogy elengedted(nehogy utána vissza akard hívni)én melletted állok,ha ez jelent valamit:)
2012. okt. 6. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi, már megtörtént. Ennyi volt :( Nem ugy tűnt mintha nagyon megviselné a dolog:(
2012. okt. 7. 00:15
 9/9 anonim ***** válasza:
Akkor csak megerősíthet abban,hogy jól döntöttél.Örülök,hogy kiálltál magadért.
2012. okt. 7. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!