Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A Batrafen hüvelykrémet hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Batrafen hüvelykrémet hogy kell használni? Én egyszerűen nem tudom, mit kezdjek az applikátorral?

Figyelt kérdés
2012. okt. 9. 20:30
 1/5 anonim ***** válasza:

Útmutató a Batrafen hüvelykrém alkalmazásához egyszer használatos applikátor segítségével


· Az applikátort fel kell csavarni a kinyitott tubusra.


· A tubus óvatos nyomásával az applikátort meg kell tölteni addig, amíg meg nem jelenik az applikátor dugattyúján a nyíl hegye a STOP felirattal.


· A tubusról levett applikátort mélyen be kell vezetni a hüvelybe. Ehhez legmegfelelőbb hanyatt feküdni, és a lábakat enyhén felhúzni. A dugattyú nyomásával az applikátort ki kell üríteni.


· Végül az applikátort el kell távolítani a hüvelyből, és el kell dobni.

2012. okt. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De ez az applikátor olyan kemény. Nem sérti fel a hüvelyt, mikor behelyezem az applikátort?
2012. okt. 9. 20:47
 3/5 anonim ***** válasza:
1es válaszolú vagyok még mindig, én csak rákerestem ezt ajánlják mint használatot, gondolom be lehet azt helyezni lassan is akkor csak nem sérti fel, de életemben nem láttam mégcsak hasonló cuccot sem én csak másoltam!
2012. okt. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
:( Hát, azért köszi szépen.
2012. okt. 9. 21:35
 5/5 segitseg88 válasza:

átkozom aki ezt kitalálta nekem egyáltalán nem sikerül!!!

a krém nem hogy nem megy bele meg sem mozdul az a szar aplikátor!!!közben meg folyik ki a krém!!

Magamnak kell az ujjammal felkenni a krémet!

Kérlek segítsetek, hogy ti hogy csináltátok nekem miért sem sikerül??mit csinálok rosszul??

Köszi előre is!

2014. máj. 31. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!