Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik olyan csaj, akinek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan csaj, akinek az msn jelszavát tudja az anyja és néha fel is lép vele?

Figyelt kérdés

A csaj már régebben is mondta, hogy megy majd táborba. El is ment elvileg pár napja. Aznap mikor elment látom msn-en. Ráírok, hogy mikor indul. Erre az anyjaként bemutatkozva írja valaki, hogy a csaj már elment kora reggel a táborba meg hogy mikor jön haza. Nekem kicsit fura volt, hogy az anyja az ő msn-jével és hasonlóan is írkált, mint a csaj, de hát semmi oka lerázni. Aztán megint láttam msn-en késő este. Nem írtam rá persze. Viszont az anyja este msn-ezzen az ő címével, azért ez nagyon érdekes.

Szinte biztos, hogy bejövök neki. Nem látom értelmét ilyen sumákságnak. Viszont ez azért nagyon fura.

Igaz lehet és tényleg az anyja? Vagy ennyire sumák a csaj?

Nem megnyugtatást várok, hanem őszinte válaszokat:)


2009. aug. 5. 23:28
 1/10 Mendus ***** válasza:
Nem tudunk őszinte választ adni, hiszen mi sem tudjuk, de ha bejössz neki, akkor az anyja lépked fel msn-re...sztem mondd el a csajnak, hogy mit csinál az anyja és kész
2009. aug. 5. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Van olyan hogy automatikusan bejelentkezik az msn, ha bekapcsolja a gépet, ha neki ilyenre van beállítva akkor valószínű ez van. Egyszer én is beszélgettem a pasim báttyával és azután írta hogy majd ő keres engem, mert nem mindig ő van olyankor a gépnél, és így is lett, azóta tudom hogy ha nem ír azért van mert a bátyja van ott. Majd ha hazajött akkor írj neki, vagy várd meg míg ő keres, mert ha tényleg bejössz neki keresni fog =)
2009. aug. 5. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

nemhiszem h tudná a jelszavát mert tudod van olyan h jelszó megjegyzése és akk már csak egy enter és benn is van az msn ben.

de mondjuk ez eléggé átláttszólehet h még vissza is ír. mert gondolhatna arra h mitír a többi msnen fentlévőeknek ha valaki ráír. ha nemis a csaj volt akkor tuti ráfogjönni h az annyja lépett fel mert ezt teis szóváfogod neki tenni ennyire egyszerű. vagy megintátláttszó mertha leakarna rázni akor egyszerűbb megoldása azlenne h letilt nempedig hazudozik h itt meg ott van. szóval mond el neki h valaki írkál az msnjéről ésmajd kiderül minden.

2009. aug. 5. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül jelentei azt, hogy tudja az msn jelszavát, vagy hogy a leány kamuzik. Például régen a családomnak csak 1 gépe volt és 1 felhasdználói fiók. Az én msn-em automatikusan minden bekapcsoláskor bejelentkezett akárki gépezett... De akkor még kislány voltam, tökmindegy volt, hogy épp kinél lép be az msn, ma már nem tennék ilyet!! :P

Meg azért se hiszem, hogy kamuzik, mert azért az lyen tábor dolgokat könnyen ki lehet deríteni. :D

2009. aug. 5. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

23:38 as vok

sztem automatikusbejelentkezésre van állítva és gondolom az anyukája nemért hozzá h kilépjen neki.

2009. aug. 5. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Tényleg van olyan, hogy automatikusan bejelentkezik, mikor bekapcsolja valaki a gépet. És ha nincs oka rá, akkor miért sumákolna? Ha nem szeretne veled beszélni, akkor sztem megmondta volna, vagy letiltott volna.:)
2009. aug. 6. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

SZia!

Én egy olyan anya vagyok, aki néha be szokott szólogatni a lánya msnpartnereinek. Persze kizárólag, ha ő is ott van. Szerintem hüyére vagy véve.

Bocs

2009. aug. 6. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem egy megszokott dolog, de előfordulhat hogy valami rokonja vagy anyja ismerőse partner neki msn-en, az anyja meg nem csinált külön msn-t magának. Bár nemsokból tart egy regisztráció, tehát nagyon ritka eset lehet, meg a lánynak is ez nagy hátrány. De azt is tudjuk hogy nagyon sok lány eleve mindent elfecseg az anyjának:) Tehát vagy átverés vagy nem?!
2009. aug. 6. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Vagy teljesen igaz akik irják!!! Automatikusan bejelentkezik az msn, ha meg meg irt valaki az anyja elolvasta és visszaírt. Ez mondjuk hihető :)
2009. aug. 6. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Osztályunkban van egy csaj aki kb. 2 óránként felhívja az anyját h felelt-e, írtunk-e ilyesmi. Néha az anyja kézenfogva kíséri a suliig. ÉS IGEN néha belép az msn-jére érdeklődik a lányáról, meg ellenőrzi mindig... a csajnak nincsenek is barátai csak egy hasonló csaj. De nála legalább nincs msn-re belépkedés az anyjától.
2009. aug. 6. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!