Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit kérdezzek most tőle?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kérdezzek most tőle?

Figyelt kérdés
Most beszélgetek egy olyan csajjal, aki tetszik nekem, de nem tudom mit mondjak neki..Most (olyan sokáig úgyse) van pasija, de egy másik kérdésemhez vaki azt írta nem számít. Én tudom , h nem tetszek neki, de szeretném, ha ez mágvéltozna, de semmit nem tuok kérdezni...És sajnos csak ha 2hetente van fent 1x.. :(Siessetek légyszíí
2012. okt. 10. 15:41
 1/3 anonim ***** válasza:

Megint te????


Hagyjad már békén szegény lányt,nem tetszel neki,érted?

Ezt általában nem lehet csak úgy megváltoztatni!

Nekem valaki vagy tetszik,vagy nem!

2012. okt. 10. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg, hogy próbálta-e már az anális szexet a barátjával, illetve ha nem, akkor tervezik-e.
2012. okt. 10. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tõle: HANYAS VAGY TE DISZNÓ???
2012. okt. 12. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!