Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Összetört a szívem, segítség,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összetört a szívem, segítség, mit írjak neki, mit kérdezzek tőle? 19L

Figyelt kérdés

Van egy fiú akivel nagyon nagyon jóban voltam, és tudtam hogy ő is rég többet érez irántam barátságnál.

Sajnos nem egy városban lakunk, msn-en tartottuk a kapcsolatot, és találkoztunk jónéhányszor előtte is (kb 2 éve ismerem) és most kiderült hogy ő kapcsolatban van (bár "csak" iwiwre írta ki), és valóban, 3 hete egyáltalán nem keres, pedig korábban nagyon sokszor keresett. Szeretnék nála emailben rákérdezni a dologra, mert iszonyúan fáj amit ezáltal művel velem. De hogyan?


2010. nov. 7. 21:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

hogyhogy veled műveli???

nem vagy te egy kicsit önző???

ne keresd, fogadd el

2010. nov. 7. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

pont ezen a szón akadtál fel, gondolkoztam h azt írjam -e h csinál velem. nem vagyok önző, csak szomorú, és végtelenül szeretem, és nem értem miért nem mondja meg hogy mi a helyzet:(

borzalmasan fáj a viselkedése, ne gondoltam volna hogy így becsap, el se tudtam róla képzelni hogy mással is mellettem ilyen jóban lenne;(

2010. nov. 7. 21:58
 3/11 anonim ***** válasza:

ne haragudj, de ebből a kommentedből se jön le más, mint hogy csak magaddal törődsz

becsap?? mondta, hogy szeret? mondta, hogy együtt vagytok?

2010. nov. 7. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

én nem akark vele önző lenni.

sokszor nem kell ezeket a dolgokat mondani ahhoz, hogy tudjam. de erről a részéről kár beszélni, nem olyan vagyok hogy valaki szépen mosolyog rám és már egyből azt híresztelem hogy járunk. megvan az oka hogy miért nem vállalhattuk még fel, de ez nem ebfolyásolja a dolgot egyáltalán. tudom hogy szeretett, nem csak éreztem, ez a lényeg.

de ha esetleg arról is írnál valamit h hogyan kérdezzek rá, hálás lennék.

2010. nov. 7. 22:07
 5/11 anonim ***** válasza:
Kicsit merész vagy nem gondolod? Nem tudom miért kellene neki beszámolnia arról, ha éppenséggel talál magának egy barátnőt. Te CSAK barátja vagy, ne feledd. És ezzel meg is lett magyarázva a gond. Mit mondj neki? Semmit, ugyanis nem bántott meg. Nem csalt meg, szal nincs közöd ilyen fogmában hozzá.
2010. nov. 7. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

írtam arról is

1. komment utolsó mondat

2010. nov. 7. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
és vajon ha csak megkérdezem tőle hogy régen hallottam felőled, mi újság veled, azzal megyek valamire? nem szeretném annyiban hagyni, elfogadom ha már nem kellek neki, de szeretném valahgy lerendezni. a kapcsolatunk alatt jónéhány szimpatikus srácot utasítottam vissza, miatta:(
2010. nov. 7. 22:24
 8/11 anonim ***** válasza:
felesleges kérdezősködni, látod, hogy kapcsolatban van, te is keress magadnak párt
2010. nov. 7. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

"tudom hogy szeretett, nem csak éreztem, ez a lényeg."

Ez marha viccesen hangzik, tudod? Te felépítettél egy álomvilágot, amiről nem beszéltél neki, mert minek??? és most csodálkozol hogy mással van. Neki meg már a töke teli volt vele hogy semmi konkrétat nem tud, nem mondasz, hát talált valakit aki kimondja hogy szereti, nem csak gondolja hogy tudom hogy tudja a másik amit én tudok. Ezt megszívtad. Amit tehetsz hogy tanulsz a hibádból, hogy a legjobb az őszinteség, mert a fiúk meg a lányok sem gondolatolvasók, hiába hiszed ezt. Ha meg ezt hiszed, akkor tudhatnád hogy most ő mit gondol. Nem tudod? MIért nem? Érdekes. Tényleg önző vagy. Ha meg nem gondolod így, akkor írj neki egy levelet, és kérdezd meg hogy mi a helyzet. Az egyenes út a legrövidebb.

2010. nov. 8. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Értelek, de én is azt tanácsolom, ne akard szóba hozni ezt a témát vele. Ha téged szeret/ne, téged keres/ne. Nem te kellesz neki, ez van, fogadd el, lépj tovább. Sorry.
2010. nov. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!