Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jelenthet vmit, hogy sokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jelenthet vmit, hogy sokat nézett engem?

Figyelt kérdés

Egyetemi tanárról van szó. Igyekeztem jelezni neki finoman, hogy tetszik. Csini ruha (nem k*rvás, csak visszafogottan nőies), mosoly, nézések, stb. Előző óra után odamentem hozzá, hogy ezt-azt nem értek. Most órán pedig első padban ültem, kicsit viccelődtünk vele, és ha kérdezett vmit, akkor mindig mindent tudtam, mert kicsit előre tanultam :D Óra után pedig megjegyezte a bnőm, hogy nagyon sokat nézett engem :D

Ez jelenthet vmit, vagy csak tetszett neki, hogy ott okoskodok? :D


2012. okt. 10. 16:30
 1/1 anonim ***** válasza:
Hát ennyiből nem lehet megmondani. Jelentheti ezt is és azt is. Talán mindkettőt egyszerre. Szerintem még várj egy kicsit, legközelebb ülj hátrébb, de azért úgy, hogy lásson, és kevesebbet szerepelj, ha akkor is sokat figyel, akkor talán tetszel neki. De még ez sem biztosíték arra, hogy bármi lehet a dologból, gondolom ott sem nagyon értékelik, ha egy tanár kikezd a diákjával. És azt sem írtad, hogy tudsz-e róla bármi személyeset, pl. családos ember-e, stb...
2012. okt. 12. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!