Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kerül engem az osztálytá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kerül engem az osztálytársam? Most tényleg tetszenék neki?

Figyelt kérdés

Tetszik az egyik fiú az osztályból, és a jelek szerint én is tetszem neki, bár nem mindig vagyok ebben biztos. Először nem tetszett, csak ahogy észrevettem a "jeleit" azután kezdett el tetszeni. Órán többször is egymás szemébe nézünk, ha távolabb ül, meg a szemem sarkából látom, hogy néz engem (szünetekben is). Több olyan helyzet is volt, hogy direkt úgy helyezkedett, hogy meg tudjon érinteni pl a vállamat..

Még tavasszal tűnt fel nekem, hogy miért csinálhatja ezeket meg hasonló dolgokat. Azelőtt még beszélgettünk is néha, de most ahogy elkezdődött a suli, nem szóltunk még egymáshoz. Én általában a barátnőmmel vagyok, ő meg a barátaival. Az osztályban több lánnyal szoktam látni, hogy hülyéskedik velük, de egyikőjükkel sem csinálja azt, hogy megérinti "véletlenül", majd ezután kerül, mert mintha félne attól, hogy mit reagálnék erre..

Látszik rajta, hogy ha a közelemben van, akkor mintha zavarban lenne, nem úgy beszél a barátaival, mint máskor, meg szinte mindig mosolyog ilyenkor. De ha tetszem is neki, akkor miért nem jön oda hozzám beszélgetni, vagy miért kerül engem? Emiatt sosem tudom teljesen eldönteni, hogy tényleg tetszenék-e neki. Szerintetek? Ha igen, akkor hogyan bátoríthatnám? Amúgy nem csendes fiú, sőt, az osztályban a "nagyhangúak" közé tartozik, én meg kissé csendesebb típus.

Fiúk! Ti milyen esetben viselkedtek így egy lánnyal?


2012. okt. 10. 20:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Umm.. nincs barátnője?
2012. okt. 10. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nincs, meg ha jól tudom még nem is volt neki. Amúgy 16 évesek vagyunk.
2012. okt. 10. 20:45
 3/3 anonim ***** válasza:

Akkor csak nem mer kezdeményezni :)

Te is írtad hogy amikor a közeledben van olyan mintha zavarban lenne.

Beszélgess vele sokat, ha nem fog kezdeményezni, akkor mindenféle képen neked kell lépned.

2012. okt. 10. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!