Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit Tegyek? Nagyon teccik egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit Tegyek? Nagyon teccik egy lány ő az osztálytársam is, és beszélgetek vele meg minden csak a legjobb barátomnak is teccik.! De ő nem tudja hogy nekem is.!

Figyelt kérdés
Mondjam neki hogy nekem teccik vagy haggyak úgy mindent?
2012. okt. 9. 20:55
 1/3 anonim ***** válasza:

Először is ajánlom, tanulj meg írni, a csajok többnyire nem buknak az analfabétákra... "teccik, haggyak" - tetszik, hagyjak. Nem ártana továbbá utánanézned, hol használ az ember nagybetűt, vesszőt, illetve a mondatvégi írásjeleket mikor használjuk.

A kérdésre válaszolva pedig, ha szeretnél a lánytól valamit, ne azt várd, hogy ő automatikusan rájön, hogy bejön neked, és majd lesz valami. Kezdeményezz! Ha meg elutasít, legalább már nem leszel bizonytalanságban.

2012. okt. 9. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ugyanez a helyzet...:/ csak nem osztálytársam .ne hagyj ugy semmit! ha én nem legalább te probáld meg;)! mond el haverodnak,ismerkedj jobban össze a csajjal.ha sikerült vmi irhatsz privibe:)
2012. okt. 9. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Osztálytárs?Akkor hagyjad mert ha valami nem működik akkor elég kínos lesz utána egy osztályba járni
2012. okt. 10. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!