Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők! Titeket hogy érint,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Titeket hogy érint, amikor megbámulnak a férfiak az utcán?

Figyelt kérdés
Akár öreg,akár fiatal.Örültök neki,vagy nagyon rossz érzéseket vált ki belőletek?

2012. okt. 11. 14:33
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

kérdés ki bámul meg .....


ha egy csöves az nem esik jól

de ha főnököm fia aki egy jóképű pasi akkor az nagyon jól :-)


no meg nem mindegy h bámul ....

2012. okt. 11. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
62%
Ha gátlástalanul vagy perverz módon, az zavar (főleg ha mondjuk csak a mellemet meg csak a seggemet stíröli), meg az is, ha ilyen nagyapám korú pasasok teszik (szájnyalogatás stb. közben), mert mégiscsak tudják, hol a határ, és hol a helyük. Ha vki kicsit végigmér, kedvesen rámmosolyog, akkor az jólesik.
2012. okt. 11. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
8%
Akárki akármit mond mindenkinek jól esik ha megbámulják,de velem előfordult,hogy azt hittem van valami a ruhámon arcomon vagy hasonlók!:D ezért egyet értek az előttem szólóval,hogy nem mindegy ki és hogyan bámul!:D
2012. okt. 11. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
56%

Ha munkások/csövesek/romák/nagyapám korúak, az egyenesen felbosszant és általában vagy elfordítom a fejemet, vagy beszólok, hogy mit nézel, te idióta.

Ha egy ápolt, normális, ám átlagos férfi, akkor jól esik.

Ha egy nekem is tetsző ember, akkor elmosolyodom és jó kedvem lesz, vagy erősen bánom, hogy nem lehet több, mint pár másodpercnyi "szerelem".


Legutóbb a 4-es 6-oson történt, hogy mentem haza este, alig voltak már rajta, a megállóban egy sportolónak tűnő jóképű srác feltűnően nézett. Oda szállt fel, ahova én, beálltam az ajtóhoz, ő beállt szemben velem és úgy kapaszkodott, hogy 10 centire volt tőlem, pedig volt bőven hely. Így néztük egymást egy megállón keresztül, amikor is le kellett szállnom. Leszállásnál hátranéztem, ő mosolygott, én pedig átkoztam az eget, hogy a mai fiúk ennyire nyámnyilák.

2012. okt. 11. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
A nyámnyilaságukban teljesen egyet értek!:D
2012. okt. 11. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
57%

Ilyenkor könnyű szövegelni, de honnan kellene tudnia, hogy te mit gondolsz valójában? Sok egopi...a van, akik imádják ezzel szivatni a fiúkat. Mármint kacérkodás, azután visszavonulás és gúnyosan: "Te tényleg azt hitted, hogy tetszenél nekem?"

Amúgy meg egyenjogúság van, nyugodtan nyithatnál felé te is.

2012. okt. 11. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Már ne is haragudj,de azt lehet látni egy lányon ha tetszik neki is viszont a fiú! az már más dolog,hogy később derülnek ki jobban a dolgok!Abban igazad van,hogy egyenjogúság van és a lány is nyithat,de sok lány nem mer nyitni pontosan emiatt,amit leírtál.Tehát nem csak a fiúkra igaz,amit írtál!
2012. okt. 11. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Nem lehet látni mindig. Engem egyszer egy egész szórakozóhely előtt égettek le és azóta kétszer is meggondolom, mit kellene elhinnem. A félelem meg nevetséges a ti esetetekben. Én és az ismerőseim soha nem voltunk taplók egyetlen egy lánnyal sem. Ha nyitna felém bármilyen nő, az alapból imponálna nekem és ha nem is lenne az esetem, akkor sem bántanám meg. sokkal kevesebb bunkó fiú van, mint lány manapság, úgyhogy nektek sokkal kisebb a rizikó.
2012. okt. 11. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Én kifejezetten nem szeretem, ha bámulnak. Idegesít.
2012. okt. 11. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Igen sajnos igazad van,hogy nagyon sok a bunkó lány!De azért a fiú is! Elhiszem mennyire rossz lehetett neked ott a szórakozóhelyen,de azért nem kell feladni!Vannak még normális lányok a világon és nem feltétlenül szórakozóhelyen kellene keresned,mert ott sajnos általában a h*lye p*csák vannak,akik lerészegedve próbálják megtalálni "az Igazit"!aminek semmi értelme!Miért nem próbálod meg esetleg máshol!? saját tapasztalatból hozzám egyszer a metrón jött oda egy fiú és nagyon kedves volt és beszélgettünk kicsit mert leszállt velem és volt telefonszámcsere és minden! Igaz később nem lett belőle semmi mert nem olyan volt mint eleinte,de azért jól indult!
2012. okt. 11. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!