Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A magyar tanárom leszbikus!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A magyar tanárom leszbikus! Mit tegyek? (lent)

Figyelt kérdés

Igazából eléggé bírom a tanárt és engem nem zavarnak a melegek, de néha idegesítő tud lenni. (Én nem vagyok se leszbikus, se biszex) pl.: amikor fura megjegyzéseket tesz. Vagy csak simán megdicséri a hajam vagy a ruhám, olyankor nehéz eldönteni, hogy most ezt minek szánta... Meg van amikor az veszem észre, hogy bámul...

Most kérdezzek rá, hogy bejövök-e neki vagy mi? Elég kényes dolog mert nem akarom megbántani. Részben azért mert egyébként jó fej és mint tanárt szeretem. Meg hát csak a tanárom...ez miatt akár szívathat is. (bár nem az a típus)

Jah én nem csak engem bámul, több osztálytársamat is...


17/L



2012. okt. 11. 22:37
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
55%
A
2012. okt. 12. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
90%

Az embereket nem csak neszélgetéssekkel lehet megismerni, hanem testbeszéd alapján is. Azt öeg csak úgy lehet ha "bámul". Vagy ha figyelo h ti hogyan viselkedtek egymással.

Egyébként nekem nagymamám mondta a miltkor h de jó seggem van. Na? Meg a 70éves edzőm is megdicsért h csinos lettem így h lefogytam.

Melyilet jelentem fel? Szerintem túlreagállod! Akkor sem kell félre érteni ha esetleg valamikét értelműt szól be viccesen. Nekem így tették tönkre a hülye kiscsajok a kedvenc férfi, hetero irodalom tanáromat. Rengeteg jó poénja volt. Nem sértő, mégsem tudta sok csajmrendesen venni a lapot és zaklatásnak beszélték be maguknak. Szegény hapsi már nem is beszélgetett velünk órán. Leadta az anyagot és kiment.

Ha tudja a tanárod h mindenki számára világos a szexuális érdeklődése, akkor nem lesz olyan ostoba h a munkahelyéről fűzzön be egy diákot.

Egyébként szerintem mégis csak frusztrál egy kicsit a mássága. Képzeld inkább azt h hetero. Akkor nem lesz furi a viselkedése.

2012. okt. 12. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
79%

Túlreagálod. Ha egy férfi tanárod néz rád, és dicséri meg a hajadat, akkor már ő is akar valamit?

Ugye, hogy nem... Egyébként miért vagy biztos benne, hogy leszbikus? És még ha az is, ha akarna tőled valamit, azt nem így adná a tudtodra.

2012. okt. 12. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
92%
Pont az ilyen helyzetek elkerulese miatt titkolom massagom! Miert kell egybol azt hinni, hogy azert nez, mert bejossz neki?
2012. okt. 12. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Nem az a baj,hogy néz, hanem ahogy néz...


De igazatok van, tényleg túlreagáltam...!

Köszönöm a válaszokat!

2012. okt. 12. 21:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!