Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, mit szólnátok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mit szólnátok egy ilyen üzenethez?

Figyelt kérdés

Nos egy csaj lerázott pedig nagyon közel kerültünk egymáshoz most meg végig kell néznem, ahogy engedi magát fűzni a legnagyobb f.szfejnek. Már amikor ketten voltak is odamentem, és amikor beszólt közöltem, hogy én legalább nem mondtam olyat, hogy d.gható vagy, de úgy néz ki nem hatott, vagy nem értette, vagy a srác kimagyarázta.


Nem bírtam ki küldtem neki egy facebook üzenetet:

biztos lefogja szarni... de érdekel, hogy mi a véleményetek egy ilyenről:



T.


Na csak annyit akartam mondani, hogy a férfi wc-ben hallottam a következő beszélgetést o.g. és á.r. között grin

orsi is d.gható szerintem

még a t. is bepályázta."

..... de ahogy gondolod, legalább tudom mi volt a bajod velem ha ilyen nyom.rékokkal haverkodsz.

ja amúgy szerintem is szép lány vagy de biztos nem folytatnék le rólad ilyen párbeszédet senkivel semmilyen wcben....

T.


hétfőn veszek cigit.. amúgy meg bocs, hogy még mindig b.szogatlak. próbállak elfelejteni....

""Its amazing

With the blink of an eye

I finally saw the light

Its amazing

That when the moment arrives

You know you'll be alright

Its amazing

And I'm sayin' a prayer

For the desperate hearts tonight""

T.

2 perce

T.


ja eznemaz :) bocs

T.


"

I was Cryin' when I met you

Now I'm tryin' to forget you

Your love is sweet misery

I was Cryin' just to get you

Now I'm dyin' 'cause I let you

Do what you do to me"


T.

42 másodperce

T.


azt meg lesz.rom, hogy leszarod, de ne csináld már ezt velem mert kib.szott gáz g.-nek meg egy beszólása lesz a dologgal kapcsolatban és mindenki előtt fogom betörni az orrát és ennek te leszel az oka.


2012. okt. 11. 23:09
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:

egyetlen célom volt vele: közölni, hogy még mindig uralom a szituációt és biztonságban érezheti magát, mert megvédem a becsületét.


Nem tudom milyen érzést kelthettem... de szerintem legbelül ért engem ez a lány.

2012. okt. 11. 23:12
 2/15 anonim ***** válasza:

Ezt már egy megtörtént beszélgetés? Nehéz kiigazodni rajta.


De lényeg a lényeg, nem kellett volna ezt firtatni. Bármit mondasz nem fog hatni, ráadásul még hazudsz is, így elég bután viselkedsz.

2012. okt. 11. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
NEM hazudtam. valamit rosszul értelmeztél.
2012. okt. 11. 23:13
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Ja értem, akkor elnézést. Viszont ha a csajnak bejön a srác, kedveli, akkor nem sok mindent tehetsz, ezekkel a dolgokkal csak magadat utáltatod meg.
2012. okt. 11. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Egy szó van erre: szánalmas.
2012. okt. 11. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

vagy magamon tartom a figyelmet. remélem elgondolkozik...

sztem jobban bejövök neki amúgy mint az a srác, csak a barátja miatt kellett erősen elutasítania. nagyon nyomulós voltam.


de szinte minden csajt úgy kezelek aki tetszik mintha már eleve a barátnőm lenne...

2012. okt. 11. 23:15
 7/15 A kérdező kommentje:

szánalmas?

biztos....

meg az is az lesz amikor rendőr visz el az egyetemről, mert betörtem a srác orrát..... gondolom.

nem szoktam viccelni.

2012. okt. 11. 23:15
 8/15 anonim ***** válasza:
én röhögnék :D főleg az idézeteken.bocs,nem igazán romantikus alkattal áldott meg a sors :D
2012. okt. 11. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
nem is az volt a célom vele...
2012. okt. 11. 23:17
 10/15 anonim ***** válasza:
58%

Nyomorult vagy.

Azért rázott le a csaj mert nem kellesz neki.

A másik srác meg tetszik neki, azért engedi magát fűzni. Nem uralsz te semmilyen helyzetet.

Szánalmasan viselkedsz és csak magadat égeted.

Hiába vered meg a gyereket, semmit nem érsz el vele, a csaj meg fog utálni.

2012. okt. 11. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!