Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk/férfiak, ti is észrevetté...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/férfiak, ti is észrevettétek ezt?

Figyelt kérdés

Járkálok minden nap a városban, és a nők nagy része akikkel találkozok egymagas velem vagy nálam picit magasabb(nem magassarkúban). Százalékot inkább nem írok, mert lehet csak jobban észreveszem őket mert feltűnőek és megjegyzem, de mégis az biztos hogy nagyon sokat találkozok ilyennel bárhova megyek.


Mielőtt még azt hinnétek hogy ez egy újabb alacsony srác siránkozása aki azt hiszi hogy a magasság miatt nem talál barátnőt, nem, 180 cm vagyok. Persze amikor meglátok egy velem egymagas vagy pár centivel alacsonyabb/magasabb lányt elgondolkozok rajta hogy ha rámozdulnék nem érdekelné, vagy elutasítana-e emiatt. Lényeg hogy nekem ez meglepő, nem tudom más is észrevette-e.


2012. okt. 12. 14:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Én sajnos inkább azt vettem észre, hogy egyre több az alacsonyabb fiú...még az én 168 cm-hez is mérve :/
2012. okt. 12. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én ezt nem igazán vettem észre. Jó ha jóval alacsonyabb nálam egy srác az egyből feltűnik, de az esetek 90 %ában minden fiúval akivel találkozok nagyjából egymagasságban van a szemünk, tehát kb ugyanakkorák vagyunk.
2012. okt. 12. 14:38
 3/7 anonim ***** válasza:
Akkor rossz helyen élek :D
2012. okt. 12. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az nehéz lenne, mivel majdnem 2 méter magas vagyok.
2012. okt. 12. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nyilván nem 2 méter magas emberekre, hanem a kb velem egymagasakra gondolok, szóval húzzuk meg kb a 180-as határt. Azért valljuk be 178-182 egy lánynak magas, vagyis ahhoz képest amilyen sokat én látok érdekes :D
2012. okt. 12. 14:44
 6/7 anonim ***** válasza:
Én 189 (vagy 190 cm) vagyok, attól függ, mekkora a hajam :) 28F
2012. okt. 12. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Ez furcsa; én lány vagyok és 170 magas, de így is elég sok fiúnál magasabb vagyok / csak 1-2 centivel alacsonyabb; nem is vehetek fel magassarkút, mert akkor ellátok mindenki feje felett a buszon...

Viszont a legtöbb lány ismerősöm alacsonyabb nálam. Lehet, nálatok más a levegő, én kb. 2 lányt ismerek, aki megközelíti az 180-at. :)

2012. nov. 2. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!