Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok ti miért vagytok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti miért vagytok mérgesek ha rácsapnak a seggetekre? Miért nem örültök hogy tetszetek valamelyik fiúnak?

Figyelt kérdés
2012. okt. 12. 16:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Mert a tetszést nem így nyilvánítja ki egy normális fiú. Ezt még én is tudom, ha nem is lány vagyok...
2012. okt. 12. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
a seggemet csaj az csapkodhatja, akinek megengedem. te hogy éreznéd magad, ha random, esetleg neked nem tetsző csúnya csajok fogdosnának?
2012. okt. 12. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
*csak
2012. okt. 12. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Lány vagyok,mert szerintem megalázó,lealacsonyító és kurv@s.Max a barátomtól nézném el,de akkor se a nagyközönség előtt.

18

2012. okt. 12. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
A pasim nyugodtan csinálhatja, de ha egy ronda/büdös/unszimpatikus de főleg idegen csinálja akkor a pofont kap hogy lerepül a feje
2012. okt. 12. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.én suliba gondolom ahol elvagyunk lányokkal (már aki)
2012. okt. 12. 17:53
 7/12 anonim ***** válasza:
A suliban is nagyon zavaró tud lenni. Én nem szeretem, mert olyan k*rvásnak érzem magamat tőle...Maximum a barátomtól fogadnám el ezt, de mástól(még ha osztálytárs is) nem, mert olyan kiszolgáltatott leszek tőle...Ne fogdosson, ha nem engedtem meg, márpedig nem engedtem meg:D
2012. okt. 14. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
én is így vagyok, hogy max. a barátom csapkodja a seggemet. nekem volt már rá példa, hogy lekevertem egy srácnak, mert letapizott/rácsapott a seggemre.
2012. okt. 14. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Akkor érdemesebb máshogy közelítenem?
2012. okt. 14. 10:08
 10/12 anonim ***** válasza:
Udvariatlan, lealacsonyító. Ne így nyilvánítsa ki a tetszését.
2012. okt. 14. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!