Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez veletek is így van? Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez veletek is így van? Mit válasszak? Szerintetek?

Figyelt kérdés
Ha làtok egy szép sötétebb barna hajú lányt azonnal olyan hajat akarok de ha meglátok egy szép szőke hajú lányt akkor meg azért veszek meg h olyan legyen a hajam. Hètfőn megyek fodrászhoz mit válasszak?a jessica albás szőkét vagy egy sötétebb de nm feketèbe hajló barnát? Eredetileg hófehér a bőröm kevés szeplő élénk piros száj barna sötétebb haj.de amúgy szoli miatt szép barna kreolos bőr festés napkiszivasa miatt enyhen szokes barna haj smink miatt vilagos szajszin.mi allna jol nekem v mit valasszak?barna szem.
2012. okt. 12. 20:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem. Velem soha nem volt így. Hála a jó égnek. :O
2012. okt. 12. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nekem barna hajam van :d és semmi pénzért nem szőkíteném be :D
2012. okt. 12. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

a szőkített haj ritkán szép. mert a hidrogén kifakítja, és amint kikopik a festék ami a szép színt adja frissen festve, egy szalmasárga valami lesz belőle.

üdv - egy eredeti közép/világosszőke, aki világosabb szőkét festett magának, de hála istennek 2 éve volt és lenőtt. :D

Szerintem olyan sötétbarna állna jól, aminek enyhén vöröses beütése is van. Az olyan szép!

amúgy én meg mindig vörösre akarom festetni a hajam ha meglátok egy vöröset :D de nem merem.

2012. okt. 12. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Volt már ilyen vöröses beütéses barna hajam de nskem nem tetszett mivel en nem szeretem a voros hajat :D marmint csak.fenyben volt voroses de akkor utaltam.eldontottem mila kunisos barna lesezk.az szép barna nem? Szerintem jól fog allni azt hiszem foleg igy.h szolizok mert feherborhoz nem szep a sotet szin am .meg neztem magam a tukorben es szerintem a vilagos haj nm passzol hozzam valamiert.majd ha 30ev felett leszek akkor szokitek d most nm:D
2012. okt. 12. 21:36
 5/7 anonim ***** válasza:

Legyen csak természetes eredeti színű a hajad, mert az szép... :) :D


A festett nem annyira :(

És ne szolizz!

Meg ne kenj egy kiló vakolatot magadra!

Ezek nem szépek! :)


Persze ez az én véleményem, szerintem ez kell, ha egy normális pasit akarsz!


De ha egyéjszakásokon akarod szétkuratni magad, akkor csak csináltasd magad plázacicává...

2012. okt. 12. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerény megjegyzésem, hogy az egyéjszakásokat sem "kúrják" szét jobban, mint azokat, akiket állandóan egy pasi kúrogat.


Ismerek egyéjszakást, akinek olyan szűz hüvelye, hüvelyizma van, hogy csak na. (Férfiak mesélték róla, én magam nem tapasztaltam, nő vagyok).


Azért mondják ezt a lányoknak, mert még mindig elítélik esetükben az egyéjszakás kalandokat.

2012. okt. 12. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Van baratom 3eve nm kell egy ejszakas en csupan apolom a kulsom es nekem tetszik a barna bor nyilvan nm fogok vakolatot kenni a frjemre ha mar szep barna en csak a feher boromet festettem mert azon latszott sok borhiba szeplo stb.ez a hajszin hasonlit az eredetihez majd es amugy pedig a festett haj sokkal szebb szokott lenni altalaban mint az eredeti.
2012. okt. 13. 08:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!