Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudom, kit válasszak!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom, kit válasszak! Érvek és ellenérvek?

Figyelt kérdés

Szerelmes vagyok valakibe. Nagyon szeretem... De sajnos ő csak barátként tekint rám. Nem jövök be neki, mint férfi - vagyis ő ezt mondja. Régóta hajtok rá, már 3 éve. Ezalatt volt, hogy voltak pasijai, és nagyon szenvedtem. Nekem is voltak kapcsolataim, akkor úgy azért nem volt olyan rossz. Szoktunk találkozgatni, feljön hozzám, iszogatunk, beszélgetünk, itt is alszik stb.

Van egy másik lány, aki viszont szerelmes belém, de én őt csak szeretem. Nagyon aranyos, szép is, meg minden, de nem szeretem. Ellenben a másikkal, aki nekem tökéletes, az álomnőm.

De most választási helyzetbe kerültem, mivel ez a másik lány érzi, hogy valami nincs rendben, és nem elég már neki a randizgatás, többet akar, kapcsolatot, vagy akkor hagyjuk egymást, ezt mondta. Én meg nem tudom, mit tegyek, belemenjek-e vele egy kapcsolatba úgy, hogy nem vagyok belé szerelmes, de tudnám szeretni, akkor azonban fel kell hagyjak a szerelmem "üldözésével" (hülye szó rá). Vagy küldje el a lányt és folytassam a (lehet, hogy reménytelen) epekedést utána? Mert azért ez a másik lány sem fog örökké várni rám, és én sem várhatok arra, akit én szeretek. De ahogy telik az idő, egyre inkább távolabbinak érzem a szeretett nőt, mert eddig sem jött össze semmi. Még részegen sem akart soha még megcsókolni sem... Tehát..


2012. szept. 20. 14:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Az ,,ujat"
2012. szept. 20. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Mindenképpen a szívedre hallgass.

Egyébként én adnék annak a lánynak egy esélyt. Menjetek, randizzatok, hátha. A végén úgyis eldől majd, kitudja, lehet, hogy Te is máshogy nézel majd arra a lányra...

Csak bátran, hidd el, megéri. :)

2012. szept. 20. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Értem. Csak mindig az jut eszembe, hogy helyette lehetnék a szerelmemmel is, ha ne is "úgy"...

Nem lenne becsapás, ha elkezdenék vele járni úgy, hogy nem vagyok szerelmes belé?

2012. szept. 20. 14:14
 4/14 anonim ***** válasza:
Ha a másik csak barátként tekint rád,akkor választani de tudsz mert ő nem akar tőled semmit barátságon kívűl,így értelmetlen a kérdés.Nem tudsz választani,csak egy csaj akar járni veled
2012. szept. 20. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Másik dolog: Ha esetleg összejönnénk, és az, akit szeretek mégis meggondolná magát, én gondolkodás nélkül elhagynám ezt a másik lányt. Ez sem lenne korrekt...
2012. szept. 20. 14:15
 6/14 A kérdező kommentje:

4-es válaszoló:


Úgy értem a "választást", hogy a között, hogy járjak-e a lánnyal, vagy folytassam az udvarlást a másiknak. Nem tudom, melyik legyen. Az egyik biztos kapcsolat, a másik korántsem.

2012. szept. 20. 14:16
 7/14 anonim ***** válasza:

A másik lánnyal, akibe nem vagy szerelmes, semmiképpen nem járnék a helyedben, legalábbis jelenlegi állapotodban biztos nem. Semmi jó nem sülne ki belőle, te ugyanúgy sóvárognál a plátói szerelmed után. Másrészt pedig megérdemli, hogy valaki ugyanúgy szeresse, ahogy ő szereti. Nem zárnám el előle ezt a lehetőséget.


Az első lány után pedig abbahagynám a sóvárgást, beletörődnék, hogy nem akar tőlem semmit. Ha túllépsz rajta, csak akkor tudsz nyitni mások felé. Akár a másik lány felé, aki szeret, akár egy harmadik felé.

2012. szept. 20. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Én adnék a másik lánynak esélyt. Akibe szerelmes vagy 3éve, az felejtős. Ha akart volna valamit tőled, akkor már összejöttetek volna. Viszont a másik lányban van lehetőség. Lehet csak azért nem vagy (még) belé szerelmes, mert az elsőért ennyire epekedsz. Egy kicsit pihentesd az elsőt, ne találkozz vele, ne dumáljatok, koncentrálj a másikra, aztán meglátod mi lesz. Ha nagyon nem megy, akkor meg keress egy harmadikat.
2012. szept. 20. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Tudod, hogy hányan tartanának még mindig az első szerelemnél, ha nem léptek volna túl rajta? Neked is túl kéne lépned rajta, mert a későbbi kapcsolataidat ez nem befolyásolhatja. Mellesleg bele kell törődni, hogy nem minden úgy van, ahogy mi szeretnénk. Lehet, hogy Te szereted azt a lányt, de ha ő nem szeret viszont, az reménytelen. Ha 3 éve nem történt semmi, akkor már ne várj csodát. Ne haragudj, de tényleg így látom.

A 2-es válaszoló voltam.

2012. szept. 20. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Ahogy én látom az a szegény lány ugyanúgy van veled, mint te azzal a másik lánnyal akibe szerelmes vagy.


Sakkmatt.


Szerintem ne fuss azután a vonat után ami nem vesz fel, viszont arra se szállj fel, ami rossz irányba megy.


Majd találsz olyat,(idővel!) akibe megint szerelmes tudsz lenni. Hány éves vagy? Gondolom 30 alatt. akkor meg ráérsz.

2012. szept. 20. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!