Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok, ez 21 évesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok, ez 21 évesen nagyon gyermeteg?

Figyelt kérdés

Két hete az iskolapadban ülve, egy újabb órára várva, belépett Tanár Úr, akivel előtte már volt néhány óránk. Egy kevéssel közelebb ültem ezen a napon a tanári asztalhoz.

Belibbent, a szokásos intelligens, magabiztos, csábító szemeivel rám nézett, elidőzött az arcomon, és akkor megéreztem a parfümje illatát, amilyen illatot előtte még soha.

Nem tudom leírni, hogy milyen hatással volt rám az az illat, egyszerűen fenséges, páratlan, benne van a férfi egész személyisége...Ehhez párosul a hangja...órákig tudnám hallgatni...andalító, egyedi, na meg az a hanghordozás.

Azóta minden héten, minden nap azt várom, hogy legyen vele óra. El tudnék olvadni, de nem mutatom ki, póker-arccal ülöm végig az óráit.

Mindez történik velem 21 évesen.

Nagyon éretlen, gyerekes vagyok?



2012. okt. 13. 00:27
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Ket hete szombat volt, hah! Nem lehettel iskolaban kis Columbo
2012. okt. 13. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
ez normális szerintem
2012. okt. 13. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem vagy gyerekes. Bejön neked a pasi és kész.
2012. okt. 13. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szerintem te nem kifejezetten csak a parfümje miatt van ilyen hatással rá, az csak hozzásegített, hogy kialakítson benned egy teljesebb képet ami az általad ideálnak tekintesz.


Szerintem te már sokkal régebb óta bele voltál zúgva a tanárodba.

És igen, ez teljesen normális dolog, bár kétlem hogy lesz belőle bármi is, de hát amikor szerelmes az ember olyankor nincs racionális gondolkodás!

2012. okt. 13. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem. Buszmegállóban láttam egy fickót. Gyönyörű szép fehér bőre volt, pont olyan magas amilyen nekem ideális, szép barna szemei voltak és olyan jó illata volt. Nagyon emlékeztetett valakire akit szerettem. Teljesen bezsongtam, hogy meg kell ismernem. Jövőhéten ugyanígy ott leszek és talán sikerül alakítani valamit, nagyon vonz!


21/N

2012. okt. 13. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Igen.
2012. okt. 13. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
2012. okt. 13. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Nem vagyok szerelmes...csak megmozgatott bennem valamit.

Köszönöm a válaszokat! :)

Utolsó, megnéztem a videót, remélem azért én nem pillogok olyan sokat mondóan, mint a csaj! :D

Már alig várom a keddet, hogy legyen vele óra...

2012. okt. 13. 16:58
 9/9 anonim válasza:
Én is 21 éves vagyok, és van egy férfi, akit sűrűbben látok a városban. Bár idősebb nálam, de hihetetlenül jóképű és intelligensnek tűnik. ...és persze nem utolsó sorban sármos. Ez teljesen normális. Mindenkivel megesik szerintem. :)
2012. nov. 3. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!