Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szextárskeresőn érdemes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

KretoX kérdése:

Szextárskeresőn érdemes keresgetni És onnan egy lányt? Mik lehetnek a veszélyei? Valaki már próbálta? Tapastalatot éleményeket kérek!

Figyelt kérdés
szextárskereső

2012. okt. 13. 13:21
 1/3 anonim ***** válasza:

na most figyi. Van a prostis oldal, amit szexpartnerkeresőnek álcáznak, mert ez az a jogi kiskapu, amivel az ilyen dolog legálisan müködhez.


van civil szexpartnerkeresö is, ott hirdetik magukat prostik, de sokkal virágnyelvesebben, tehát nem annyira nyiltan, mintha sima hirdetés lenne.


szexpartnerkeresőn ha nincsenek meg az alap szociális skilljeid, akkor is ugyanuy nem fog sikerülni nőt szerezned, mint bárhonnan máshonnan.


Én kiküldtem több ilyen szexoldalon több száz levelet, mig 1 nő lett aki találkozott velem és össze is jött. Mondjuk pesten sokkal jobb helyzetbe vagy.


nem volt valami szép nő, ráadásul sokkal idősebb volt tölem (33éves), egy dugásra jó volt, bár meg sem csokoltam.


jobbára csak az ilyen korosztályú nők akarnak tényleg szexet az ilyen oldalakról, egy fiatal lány nincs rászolrulva ilyesmire, mert bárhonnan talál pasit. Ezért ők többnyire EXTRA kivánalmaik miatt vannak fenn (pl lányt keresnek, vagy fullos pasit, vagy pénzes idősebbet)

2012. okt. 13. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

itt válaszolok:


igen, gáz az életkorod, bár vannak idősebb gyermektelen, általában karrierista nők, akikben fellángolt az anyai ösztön, és egy fiatal fiucska szexuális tanitgatásában kivánják kiélni.


de nyilván ha nyomorékúl nézel ki, akkor nem te leszel a választás. Ha jol néznél, akkor lenne csajod ennyi idősen és nem kéne netről szexért kuncsorognod.


én 23 évesen választottam ezt a megoldást. 16 évsen azt se hittem el, hogy az osztálytársaim tényleg szexelnek, pedig volt terhesség is, kettő. Ugy voltam vele, hogy a szex az csak kiváltságos embereknek jut, meg azoknak akik jól néznek ki, mondjuk ez utobbival nem tévedtem nagyot. Szal most mondd meg, melyik nő vállalja be, hogy megrontást kövessen el?


Szocializálódj és lesz csajod a korosztályodból.

2012. okt. 13. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

jó régi kérdés de én is válaszolok

volt kismillió próbálkozás és abból pár össze is jött

Olyan hogy magányos nő, aki jól is néz ki és pont rád vágyik az csak a mesében van. Egy átlagjóskának esélye sincs amikor olyan pasik is keresgélnek hogy 190, jóképű, jótestű huszonakárhanyas szerszámmal.

Ami nekem összejött az annyi volt hogy 1 40-es dagi, akivel nem volt igazán jó, de olyan dagival úgyse voltam, egy próbát megért

volt egy házaspár akihez csatlakoztam, az jó volt mert utána a feleséget külön is kúrogattam a férj tudta nélkül egy jó pár alkalommal

aztán volt egy olyan mikor a férj tudott róla de nem volt ott és úgy szexeltem a feleséggel, ő egész jó nő volt

aztán volt egy másik pár de végül rájöttem hogy az nem olyan jó poén ha ott van a férj is :D

meg néha van akivel kamba masztizunk aztán annyi, de az meg nyilván nem olyan

szóval nehéz mert az arányok miatt még a nagyon rusnya nők is tudnak válogatni a pasik között. Ja és ha nincs jó beszélőkéd akkor ott meg pláne meg vagy lőve, mert az ilyen "szia. dugunk?" tipusú emberek ha nem néznek ki TÉNYLEG iszonyat jól akkor az életben nem fognak 2 percnél többet beszélni ott senkivel

2012. dec. 8. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!