Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek egy pici termetű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy pici termetű fiúnak mennyi esélye van a nagy darab, erős, férfias testalkatú, magas srácokkal szemben, a mai világban, ha a srác nem tehet róla, hogy ilyen alkatot örökölt és edz is rendszeresen, mégsem kigyúrt állat?

Figyelt kérdés
2012. okt. 13. 18:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Van esélye hidd el.Csak tenni kell érte.Ismerkedni,és nem siránkozni
2012. okt. 13. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ha van kis termetű férfi akkor van kis termetű nő.

Remélem érted.

2012. okt. 13. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
No problem buddy, csak legyél magabiztos és életvidám.
2012. okt. 13. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Vannak olyan csajok akiknek ez jön be, 25-35-ig keresd őket
2012. okt. 13. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Sok esélye van. Csak sok lóvé kell hozzá és egy menő sportkocsi. Dőlni fognak a nők!
2012. okt. 15. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én 190 cm és 90kilós elmondások szerint "nem roszképű" fiú vagyok,de nem éreztem azt hogy nekem jobb esélyeim lennének. Sőt ismerek példát is iszonyatosan nagy májerre aki alacsony és nem jóképű de mindig a legjobb női vannak. Igaz mocskosul gazdag a családja. De nekem is az, de nem ezen múlik :) remélem segitettem
2012. okt. 17. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Hanariko ***** válasza:
sok helyen leírom de nekem anno nagyon tetszett egy alacsony (az én 164 cm-nél is talán pár centivel kisebb) srác, de ő komolyan boxol, szóval jól néz ki nagyon.(értsd: mozogj, sportolj, építs önbizalmat) És arcra is az esetem (nem azt írtam, hogy helyes!) Szóval igen, van esélyük!!
2012. okt. 17. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én ismerek olyat aki full alacsony.

Fogalmam sincs konkrétan mennyi, kb 160 centi.

Vékony is mellé, és arcra se egy nagy durranás.

Egyedül a kommunikációs készsége az ami nagyon jónak mondható. Bárkivel elbeszélget bárhol bármiről.

Még akkor is ha a másik fél egyáltalán nem beszédes.

Én ismerem már vagy 6 éve.

Az elején szinte meg se szólaltam, és egyfolytában csak mesélt. Én nagyon antiszoc voltam, nem beszéltem rajta kívül senkivel. Ezt az egészet csak azért írtam, mert a kommunikáció nagyon fontos. Én srác vagyok, de még nekem is bejött hogy ilyen jól tud kapcsolatokat kialakítani. Rengeteg barátnője volt pár évvel ezelőtt. Már komoly kapcsolata van. Sose láttam még olyan nővel aki nem volt szép. A barátnője is nagyon cuki:D

Szóval ha nincs más akkor tanulj jól kommunikálni.

Engem ő tanított:)

21/F

2012. okt. 17. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!