Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti sejtitek a környzeteterből...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti sejtitek a környzeteterből akárkiről, hogy bi/meleg? Milyen jeleket észletek? (bőv. Lent.

Figyelt kérdés

Momentán én is bi vagyok, még bizonytalnul, hogy bi avgy lezikus, csak arra lennék kíváncsi, hogy aki észrevett már jeleket, az rá is kérdezett? el is találtátok, hogy az? mennyire avart titeket, hogy megtudtátok?


16/l/bi



2012. okt. 13. 19:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Volt egy ismerösöm aki kijelentette hogy leszopna...ekkor mar kapisgaltam, hogy lehet nem a lanyokat szereti.. Vegülis pechje volt mert en überhetero vagyok, de nem itelem el a melegsege miatt, az ö baja ha nem izgatja a pin@:P
2012. okt. 13. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen. A volt barátnőmet pl. előbb szerettem meg, minthogy ő sejtette volna magáról. Nem kérdeztem, rájött ő aztán, fél évig voltunk együtt.:) Aztán van egy barátom, akiről először azt hittem, leszbikus, de mostmár biztos vagyok benne, hogy transzfiú. De nem vallja be magának... Meg van egy lány, aki tetszik, szerintem leszbikus, de sajnos ő inkább az afajta, aki majd huszonévesen észbe kap. Azért lehet, hogy majd rákérdezek...
2012. okt. 13. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem volt egy barátnőm, akibe beleszerettem anno, de magának se vallja be, pedig totál leszbikus. Egyébként meg velem általában fordítva van, tőlem kérdezik meg, hogy leszbikus vagyok-e, van akinek igazat mondok, van akinek nem, attól függ, mennyire bízok benne...
2012. okt. 14. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Tapasztalat kérdése. Egy idő után, Te is észreveszed a jeleket :) Én van akiről már kiló méterekről kiszúrom, van akihez kell beszélgetést is, vagy több alkalom is, mire felfedi magát. (csak ő erről nem biztos hogy tud) Általában 80%-ra jól tippelek.
2012. okt. 16. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem minden melegnek erre vannak állítva az antennái. Látszik a másik mozgása, a beszéd stílusa, a tartalma. stb.

A BI-nél inkább a beszéd tartalmáról következtethetsz a dologra. Engem nem zavar, ha az ismerős meleg. A BI az egy kicsit zavar, mert az valakinek mindig hazudik. A BI nem fedi fel magát. Aki hazudik, az másban sem mond igazat, ezért nála számítani kell erre.

2012. okt. 22. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!