Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Rámhajtott egy egyetemi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rámhajtott egy egyetemi csoporttársnőm, de én a fiúkat szeretem. Mit tegyek, hogy ne derüljön ki a titkom?

Figyelt kérdés

Egy nagyon helyes, kedves lányról van szó, akivel jóban vagyok és a minap elhívott randizni. Igent mondtam, mert úgy gondoltam, hogy csak barátként találkozunk. Utána viszont arra terelődött a téma, hogy van-e barátnőm, meg hogy ő nagyon vonzónak talál. Na ilyenkor bánom, hogy meleg vagyok, mert ha egy kicsit is vonzódnék a lányokhoz testileg, akkor gondolkodás nélkül járnék vele. De így? Most mit csináljak? Őt sem akarom megbántani és azt sem akarom, hogy az egyetemen kitudódjon, hogy meleg vagyok.


23/F



2012. okt. 6. 21:45
 1/9 anonim ***** válasza:
Miért nem lehet egyszerűen azt mondani, hogy nem az eseted? Ha lány lennél, még megérteném, hogy egy párkapcsolattal kell takaróznod, hogy ne légy köteles az első jelentkezőnek igent mondani.
2012. okt. 6. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg kedves, helyes lány, akkor megérti majd, és megteszi neked azt a szívességet, hogy nem veri nagydobra.
2012. okt. 6. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

ilyen szituációban, ha megkérnének, hogy ne mondjam el, akkor nem is mondanám senkinek sem

ha jó fej a csaj, akkor nyugodtan mondd el neki mi a szitu

2012. okt. 6. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Azért óvatos lennék ezzel az elmondom dologgal, persze nem tudom mennyire ismered.

De megnyugtatlak ugyanezekkel a szituációkkal küzdök én is!:D Ha hetero lennék kb. 5 potenciális barátnő jelölt közül választhatnék,csak hát sajnos...

Szerencsére ilyen randira hívás nem történt,igyekezek tartani a távolságot,sok idő kell,hogy megbízz valakiben ennyire.Most mondanám hozd fel a meleg témát,de ezek után inkább ne. Finoman utasítsd vissza.


Csak ügyesen:D


23F egyetemista;)

2012. okt. 7. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
38%
Én is meleg vagyok. Én is szintén egyetem. Velem is ez a helyzet. Semmikép nem mond el neki, hogy neked ez a problémád. Ugyan azt tudom tanácsolni, amit az előttem szóló. És ne mond el senkinek, hogy mi van veled. Szerintem. Vagyis én óvatos lennék.
2012. okt. 7. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Mondd meg neki egyszerűen, az a legjobb és legtisztább. Ma már egy huszonévesnek ez nem tabu.

21 f

2012. okt. 16. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia,

Szerintem nem csak én vagyok ilyen kíváncsi(vagy igen),hogy sikerült?:)

4/6

2012. okt. 18. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A helyedben nem mondanám el neki, nem nagyon lehet manapság az emberekben bízni. Mondd azt, hogy neked már régóta nagyon tetszik valaki.
2013. nov. 17. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mondd el neki, lesz egy jó barátod. Az meg nem gáz, ha valakik előtt ki is derül, ma már nem csinálnak belőle nagy ügyet. Rólam is egy csomóan tudják, és egyáltalán nem foglalkoznak vele.
2013. dec. 10. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!