Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Foleg lanyok! Akkor ez most...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Foleg lanyok! Akkor ez most hogy is van a gazdag, penzes fiukkal?

Figyelt kérdés

Ugye a lanyok itt gyk-n meg ugy altalaban mindig elmondjak,hogy a penz igy-ugy nem szamit.


Ehhez kepest van egy ismerosom(...) aki eleg gazdag csaladbol van. Nemreg elokerult a zsebebol egy arcedula szeruseg/szamla egy majd 600€ dzsekirol es egy 200€ puloverrol (szamoljatok at forintba...am nem mo-n el)

A tarsasagban levo lanyoknak szo szerint tatva maradt a szajuk. Erre ratett meg egy lapattal, amikor este koran hazament a gyerek es az apja jott erte egy vadiuj mercivel. A lanyok meg rola beszeltek nem tudom en meddig, azt talalgattak, h mennyibe kerulhetett a ruha ami eppen rajta volt, meg h mennyi penzuk lehet stb... Meg jo, hogy mindegyik valltig allitja, h ez neki nem szamit bla bla...A srac kb akarmelyik csajt megfektethette volna, pusztan ezzel, hogy villantott egyet. Igazabol ezt most nem is kerdeskent, hanem erdekessegnek irtam ide, hogy lassatok h mar gimis korban is mennyit szamit a penz.varom a kommenteket.

Bocs ekezetekert telomrol vagyok


18/f



#autó #gazdag #pénz #markas ruha
2012. okt. 13. 20:50
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:

Hát nyilván vannak olyanok, akiknek nagyon számít a pénz, meg olyanok is vannak, akiknek kevésbé vagy egyáltalán nem. Az élet nem fekete-fehér.


A csajok reakciója szerintem nem egyértelműen azt mutatta, hogy nekik ez jön be... Egyszerűen csak kiakadtak a dolgon.

2012. okt. 13. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
90%
Bár én is vallom, hogy a lányoknak a pénzes pasik jönnek be, de azért egy 600euros dzseki tényleg elég durva, ezért simán el tudom képzelni, hogy azért beszélgettek róla, hogy ez hogy is lehet, meg akkor mi lehet még ott. Én is érdeklődnék, pedig én fiú vagyok, és nem is fektethetne meg a srác:).
2012. okt. 13. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
75%
Annyira nem számít a pénztárca kb. mint a farokméret!! Mind a kettőből a legvastagabb a legjobb, amiért élnek halnak a nők, mindegy mint pironkodnak be!
2012. okt. 13. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
69%
Pénzéhes ri.bancok... kérdés van még? Ja igen, nem minden csaj ilyen.
2012. okt. 13. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:

No, megszólalok én is! :D

Gazdag lány vagyok. Igyekszem titkolni a vagyoni állapotomat, mert nem szeretném, ha bárki is háttérbe szorultnak érezné magát a közelembe. Amit viszont nagyon utálok az az, amikor az emberek azon spekulálnak, hogy kinek mennyi pénze van és honnan van az, stb. Erre miért van szükség? Miért tartozik bármelyik gazdag ember magyarázattal, hogy honnan van neki ez meg az? Ezt sosem fogom megérteni! A gimiben egyébként valóban ment nálunk is az, hogy jaj, kinek mennyi pénze van, meg honnan van, stb. Én mondjuk sosem voltam úgy nyilvántartva, hogy gazdag vagyok. Az egyetemen viszont senkit sem érdekel az ilyesmi és ez tetszik. Biztosan vonzó egy gazdag férfi néhány nő számára, de mondjuk nekem a pénzt illetően csak az a fontos, hogy ne legyenek adósságai, hitelei és ne nélkülözzön alapvető dolgokat. Még akkor is, ha nekem luxuséletem van, egy pasitól sem várom el ugyanezt. 21l.

2012. okt. 14. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
23%

#5 és ez az egész most hogy jön/jössz ide?!


Ne haragudj nem értem, de így felmerül mindjárt a kérdés, hogy neked honnan van a vagyon?! Az agymunka kiesett ;-)

2012. okt. 14. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
" ne nélkülözzön alapvető dolgokat" Kedves, hogy te csak ennyit vársz el tőle, kérdés, hogy neked mi számít alapvető dolognak. Vannak, akik szerint pl. okostelefon nélkül ma már nem élet az élet, én meg megvagyok nélküle.
2012. okt. 14. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:

6: Onnan jött ide, hogy a kérdező írta, hogy a lányok spekuláltak azon, hogy miből van pénze erre meg arra, illetve, hogy mennyire lehet gazdag... Szerintem ez nem illendő, sem szemtől szembe megkérdezni valakitől, sem pedig a háta mögött erről témázgatni, de kinek hogy. + Írtam, hogy gimiben ez valahol természetes, de egyetemen már a kutyát sem érdekli, hogy kinek mije van. Örököltem több helyről, illetve a legnagyobb részt úgy szereztem, hogy jó helyekre fektettem.

7: Nekem sincs okos telefonom és nem is szeretnék. :) Alapvető dolgok = rendszeresen tudja fizetni a számlákat, tudjon normálisan étkezni (nem állandó éttermezés, hanem egészséges kaják), tudjon magának normális ruhákat venni, stb. A normális nálam is az, ami egy átlagembernél. Talán azért, mert a pénzem ellenére normális tudtam maradni.

2012. okt. 14. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

Mindeki tudja h a srac szulei mibol szereztek a penzuket ...(tisztessegesen amugy) de nem is ezen van most a hangsuly, hanem hogy a gazdagsagnak egy ilyen kis "eletkepe" mennyire elvarazsolta az ottlevoket, es foleg a lanyokat, akiknek az elmondasa szerint ennek semmi szerepe nincsen a parvalasztasukban.

Mi fiuk egyedul az autora gerjedtunk (uj gyari tuningos cls ) de azt is kb csak amig ott allt mellettunk...csajok meg.


Ilyenkor mit tegyen a ember ? A lany ugyis a gazdagabbat valasztja... Kiabrandito amikor az emberrol kb tudast se akarnak venni egy ilyen miatt es ugy erzi h labdaba se rughat. Valakinek volt meg ilyen tapasztalata?

2012. okt. 14. 22:35
 10/25 anonim ***** válasza:
Szerintem az a fiú ugyanolyan kellemetlenül érzi magát, mint ahogy ti is. Egyébként meg nem törvény, hogy biztos őt fogják választani. Azért nagyon fontos a személyiség is.
2012. okt. 14. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!