Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit mondjak a csajnak? Hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit mondjak a csajnak? Hogyan szolitsam meg?

Figyelt kérdés

Van egy csaj aki a szomszedba lakik. Sajnos nem ismerem, de reggelente ameg a buszra varok szoktam talalkozni vele, meg mikor hazafele megyek az atjaronal alva mellem kerul es egesz hazaig negyunk(en elol o meg mindig lemarad).

Hogyan szolitsam meg az atjaronal es mit mondjak neki?

Esetlej reggel koszonjek ra a megallobol?



2012. okt. 13. 21:48
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Nem szembe lakik hanem tolunk a masodik haz.

Am ez kisse hueseg amit mondtal.

2012. okt. 16. 21:05
 12/15 anonim ***** válasza:

nekem régen tetszett egy srác a buszon,s mindennap valahogy pont ugyanakkor mentünk haza,,s ez ment már egy hónapja,s láttam h néz,egyszer fogtam magam odamentem: szia! xy vagyok,látom mindennap egy helyre utazunk,szóval végülis szomszédok vagyunk,van kedved dumálni? ..ö meg tök jó fej volt,nem röhögött ki,s azóta az egyik legkedvesebb barátom:)


bátorsággal semmi más:) ha normális vagy s ö is akkor hátha nálatok is igy lesz:)

2012. okt. 25. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
ám aki elöttem ir,gondolom poénkodik,mert nem hiszem h a lány aki nem is ismer,mit tudna erre reagálni? meg mindig ugy gondolna rád ö az a szegény fiu akivel ez meg ez történt... szánalomból barátkozni meg elég szar
2012. okt. 25. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Szerintem nyugodtan odamehetsz a lányhoz beszélgetni. Először köszönj rá és tegyél hozzá egy mosolyt. Kb. így "Szia! XY vagyok. Mindig szoktalak a buszmegállóban látni..." a többi megy magától.

Egyébként a lány sem véletlenül megy mindig ugyanakkor reggelente a buszmegállóhoz és kerül az átjárónál melléd.


Vagy egy másik megoldás, amihez türelem kell:


Reggelente mikor meglátod menj el mellette, nézz rá és mikor visszanéz rád kedvesen mosolyogj. Ha visszamosolyog akkor nem is kérdés, hogy bejössz neki.

Csak határozottnak kell lenned.

2012. okt. 27. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Evvel a lannyal jobarati viszonyt szeretnek kialakitani, am van neki egy aaratnoje, vele szeretnek komolyabb kapcsolatot kialakitani.
2012. okt. 28. 20:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!