Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk/Lányok! Hány év nektek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/Lányok! Hány év nektek az elfogadható korkülönbség? Illetve mennyi volt az eddigi legtöbb ami közted és a párod között volt?

Figyelt kérdés
Bocs, hogy hülyén fogalmaztam, remélem értitek. :D

2012. okt. 14. 13:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy állapítom meg ,hogy mennyi az elfogadható, ohgy belegondolok, ohgy a fiatalabb közülünk, mondjuk most születik. Akkor a másikunk hány éves is?

Pl. ha van 6 év a párom javára, akkor ha én most születnék a párom már általános iskolás lenne. Ez még nekem elfogadható.

De ha mondjuk lenne 20 köztünk... amikor én születek, ő már javában dolgozik vagy hajkurássza az egyetemen a csajokat. Hát ebbe belegondolva... no thanks.


És az eddigi max. korkülönbség nem egészen 1 volt. Igaz nem is korát néztem ,csak valahogy őt szerettem meg.


23/L

2012. okt. 14. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
4év!nem tünik soknak de 15 és 19 évesen igen sok! mert nem lehet komolyabbra tenni kapcsolatott 1-2után se szóval nekem elfogdható tizenévesen 2 max.de mondjuk ha 20éves és én 26 akkor úgy is jó szóval tizenéves ként inkább velem egykorú vagy igy...
2012. okt. 14. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát én 20 éves vagyok max. egy 30-ast bevállalnék, ha úgy alakulna vagy olyan megfogó személyisége lenne, de eddig nekem a maximális 3 év volt a srác javára! A mostani barátom még fiatalabb is nálam 4 hónappal.. ez nem túl előnyös.
2012. okt. 14. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Mármint maximum egy 30 évest, még bevállalnék így 20 évesen.
2012. okt. 14. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

A volt baratom 5 evvel volt idosebb. 15 voltam, o meg 20, amikor osszejottunk. Tobb eves kapcsolat lett. Most egy 28 eves pasiert vagyok oda. De 30 evessel mar nem nagyon tudnam elkepzelni. Fiatalabb pasival meg vegkepp nem.


20/L

2012. okt. 14. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Hát most vagyok 17 és max 21 esetleg 22 éves legyen.Viszont megismertem egy fiút,aki 25 éves és elég tapasztalatlan és olyan mint egy korombeli,szóval akár még ő is belefér.

Viszont ha pl 22 lennék akkor egy 32 évessel is járnék.

Az eddigi legnagyobb korkülönbség eddig 1 év volt..:D

2012. okt. 14. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

fiatalabbal nem jönnék össze, felfelé max 5 év.

15/l

2012. okt. 14. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Minimum 10 év.


Életem első szerelme 30 évvel volt idősebb nálam, és én őszintén szerettem, persze a dolog viszonzatlan volt félig meddig.

Volt olyan kapcsolatom, ahol a párom 2 évvel volt idősebb, az is jó volt, de nekem mindig is az idősebbek tetszettek.


A jelenlegi párom és köztem 12 év van.

2012. okt. 14. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ja és nő vagyok, lassan 24 éves :)
2012. okt. 14. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
többségében velem egyidős barátaim voltak, viszont egy volt aki 12 évvel idősebb meg korábban is tetszettek olyan korúak (ez a +12 év valahogy ilyen visszatérő motívum az életemben) persze azt hozzá kell tenni hogy ők külsőre letagadhatnak 7-8 évet, és komolyságban - vagy inkább komolytalanságban - is velem egy szinten voltak. szóval összességében azt mondom, elég változó, nem számít annyira a kor, inkább hogy mennyinek néz ki meg hogy viselkedik.
2012. okt. 14. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!