Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A gitáros pasikra mért buknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A gitáros pasikra mért buknak a nők?

Figyelt kérdés
2012. okt. 14. 19:52
1 2
 1/13 Rainbowinthedark ***** válasza:
hülye sztereotípia....
2012. okt. 14. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Ez Magyarország itt minden hülyére buknak, sőt ha már fellép az xfaktorban akkor az már egy zseni...


igaz hogy a magyar énekesek legtöbbje zenei aláfestés nélkül egy kalap sz@r lenne amit énekelnének...csak a hangjuk a borzalom..

2012. okt. 14. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nem tudom,én nem bukom rájuk.Én a sportolókra bukom:D Viszont barátnőm oda van értük,tényleg még meg sem kérdeztem,hogy mi tetszik neki ebben.De mintha azt mondta volna,hogy szexi:D
2012. okt. 14. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
71%

Akik a gitároznak azok mért hülyék? Bocs de inkább te vagy hülye hogy ilyet állítasz. Amúgy meg nem tudom én gitározok, a lányoknál meg ez elönyt jelent, mert mindig valami híres gitáros, énekesnek képzelnek el ami persze nem igaz:D Viszont! A gitározásnak hála a lányok még csak elképzelni sem tudják hogy az ujjaimmal mire vagyok képesxD


21/F

2012. okt. 14. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Te vagy hülye nem a gitárosok!Én is gitáros vagyok,sporolok és mégsincs sikerem a lányoknál..Na erre mit mondassz?
2012. okt. 14. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
*sportolok nem sporolok XD
2012. okt. 14. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

A nyálas popszámokat játszol akusztikoson és jól nézel ki, akkor igen.


Ha technikás progresszív metált és átlagos külsejű vagy (például én), akkor nem.

2012. okt. 14. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Naja azok a nyálas popszzenét játszó akárkik összesen jó ha megpengetnek 2-3 akkordot azt miylen ügyesek és hogy tudnak gitároznixD Ha tudnák hogy ezt 3 perc alatt be lehet tanulni és köze sincs az igazi gitározáshoz hát igen...:D
2012. okt. 14. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
hát én is gitározom lassan egy éve de nem nagyon vettem észre változást :D mondjuk van egy példaképem nem tudom ismeritek-e az Avenged Sevenfold-ból Synyster Gates :D na őrár biztos tapadnak a csajok :D én is olyan leszek mint ő :P 15/F
2012. okt. 14. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

A barátom és én is gitározunk,imádom nézni,ahogy játszik,ahogy koncentrál közben,nekem bejön :).Meg amikor nekem játszik(nem feltétlenül nyálas dalokra kell gondolni).Azért kevés olyan lánynak nem jön be a gitár,akik szeretik az élő zenét,nem a tucc tucc félét.Plusz mivel én is gitározok,az ismerkedést megkönnyítené,lenne közös téma.


22L

2012. okt. 14. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!