Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lehet az oka szerintetek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet az oka szerintetek, hogy olyan sok egyedülálló, lányoknál sikertelen 10-20-on éves fiú van manapság?

Figyelt kérdés
Környezetemben is szinte minden fiú szingli, pedig próbálkoznak is, ellenben nem is nagyon tudnék olyan lányt mondani, akinek ne lenne párja.
2012. okt. 14. 20:18
 1/9 anonim ***** válasza:
56%

Az, hogy semmi férfiasság nincs bennük. A külsejük egy dolog, mert a legtöbb srác teljesen szalonképes, de azaz életképtelen, nyámnyila, anyámasszonykatonája, vernyogós, siránkozós, nonstop24bengépelőttrohadós, igénytelen, semmihezsemértős antiférfi létük az valami elképesztően visszataszító.


Szerintem. (Tudom, mi meg kvák vagyunk és pénzéhesek.)

2012. okt. 14. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Kiválogatjuk a jobbakat a nyomikat meg lerázzuk!
2012. okt. 14. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mert a lányoknak hatalmas igényeik vannak a külsőt tekintve. Aki nem éri el legalább az átlagos szintet, az egyedül marad.
2012. okt. 14. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Első válaszoló, én ismerőseim egyáltalán nem panaszkodnak vagy nyávognak, de tényleg érthetetlen, hogy értelmes, rendes fiúkat, mint ők miért koptatnak le alányok, ráadásul még külsőre sem mondanám rondának őket, egy ismerősöm van, aki alacsony, vékony fiú, őt megértem, hogy a külseje miatt nem kell senkinek sem, de a többiek, szép sportosak, magasak, testesek és jóképűek. Én leginákbb úgy jellemezném őket, hogy igazi úriemberek, jó fiúk.
2012. okt. 14. 20:47
 5/9 anonim ***** válasza:
Azért,mert a környezetedben nincsen egyedülálló lány,ez még nem azt jelenti,hogy az összes lánynak a világon van barátja és ott egy rakás szerencsétlen csávó,akit mindig csak visszautasítanak és megaláznak a nők. Ez azoknak a megkeseredett fiúknak a nézőpontjából tűnhet így,akik képtelenek udvarlásra és az első kosár után a sarokba ülve nyávognak,hogy milyen szemetek a nők, persze a csúnya lány nekik sem kell,mindig csak az,akit nem kaphatnak meg. Szokjátok meg,hogy a jó nők általában foglaltak, ha meg nem,akkor bizony tenni is kell azért,hogy a tiétek legyenek. Egyébként ez fordítva is így van,csak a lányoknak nem illene pedálozni egy fiúért...ez mondjuk már nem teljesen valósághű. Összességében nem hiszem,hogy bűnbakot kéne keresni.
2012. okt. 14. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem a jó nők (értsd: jól kinéző nők) foglaltak általában, hanem a normálisak. Ami érthető is, mert sokkal kevesebb van belőlük, mint olyan férfiből, aki normális nőt keres.
2012. okt. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Elsőnél nagyon férfigyűlölő szagot érzek! Talán neki sem jutott pasi már jó ideje!
2012. okt. 15. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

7. Van barátom, több éve, köszönöm kérdésed.

De nem is ilyen kis szerencsétlen, mint a mai srácok 90%-a.

2012. okt. 15. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ja biztos rosszfiús macho! Ne ide gyere sírni, ha kiderül hogy rajtad kívül mást is dug! ;)
2012. okt. 15. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!