Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Van olyan közületek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Van olyan közületek, aki most nagyon szeretethiányos és szeretne már fiút magának? Miért nincs barátod mi az oka?

Figyelt kérdés

2012. máj. 20. 00:04
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha tudnám az okát, akkor nem lennék egyedül :)
2012. máj. 20. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Dettó, mint az első.
2012. máj. 20. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Pedig valami oka biztos van. :D


Külsőtök? Jellem? Önbizalomhiány stb.?

2012. máj. 20. 00:19
 4/15 anonim ***** válasza:
2. vagyok. Én külsőre átlagosnak mondanám magam, annyi, hogy hétköznapokra nem szoktam kiöltözni, sminkelni magam, csak összekötöm a hajam stb. Jellemre életvidámnak mondanám magam, mindig jókedvem van (kivéve reggel ébredés után):D Viszont ritkán tudok elmenni szórakozni, mert nincs kivel.
2012. máj. 20. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
2. mikor dugtál utoljára?
2012. máj. 20. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

mert egy antiszoc köcsög vagyok.


najó. ez nem a legjobb kifejezés rá. szerintem fontos, hogy őszinték legyünk magunkkal és fontos, hogy nézzünk magunkba. először tényleg meg kell találni az okát :) én arra jutottam, hogy nagyon nehezen mutatom ki az érzelmeim, és viszonylag nehezen barátkozom. szóval vannak azok a fajta emberek, akik alapból szimpik másoknak, akikhez alapból előbb mennek oda. hát én pont nem ebbe tartozom, mert látszik rajtam, hogy k*rvára nem érdekel a legtöbb ember, mert hülye a viselkedésük.


ilyenezapopszakma. ja asszem ez megijeszti a fiúkat. egyébként nem vagyok annyira nagyon szörnyen rossz csaj.

2012. máj. 20. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok...az előttem szóló lányokhoz csak csatlakozni tudok. Amúgy pont ma gondolkodtam az okán..eddig nem voltam annyira tudatos, de most szeretnék ezen komolyan elgondolkodni.
2012. máj. 20. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Persze. Mondjuk én nem fiút szeretnék, hanem Egy Fiút. És biztos van oka, de ezt csak a fiúk tudják. Én csak sejtem.
2012. máj. 20. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Van persze en is olyan vagyok, es tudom is mi a hiba. Nem a kulsommel vagy a jellememmel van a baj, hanem inkabb azzal, hogy nem jarok olyan korokbe ahol lehet ismerkedni igazan. Munkaba, haza, kirandulni uszni es nincsenek uj fiuk ott ahol jarok.
2012. máj. 20. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Hát csajok, pedig szerintem nem ártana kicsit változtatnotok :) Maradjatok önmagatok, de ha szeretnétek valakit, jó, ha a vonzóbb énetekkel megtanultok együtt élni a hétköznapokon is. Nem kell mindig csillivilli ünneplőben, magassarkúban lenni, de extrábban kell foglalkozni a kinézettel, ami nem csak a sok pasijelöltnek jó, hanem nektek is :) Én is hasonló helyzetben vagyok egy hosszú kapcsolat vége után (több mint 4 év), és annyira jól esik, amikor csininek érzem magam, megyek az utcán, rám mosolyognak, megdicsérnek... Azt mondják : "jajj de jó, hogy ennyire sugárzol" :) Rég nem kaptam semmi hasonló megjegyzést. Persze ezt eljátszani nem lehet, az túl erőltetett.. Mindenesetre egy próbát megér :)


19/L

2012. máj. 20. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!