Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy derítsem ki hogy tetszek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy derítsem ki hogy tetszek neki?

Figyelt kérdés
12 éves vagyok és nagyon tetszik egy fiú az osztályból.Nagyon jó barátok vagyunk és minden barátnőm azt mondja hogy tetszem neki.Állandóan piszkál de ha valami bánt akkor azonnal megpróbál felvidítani.Szerintetek tetszem neki? Ha igen akkor hogy derítsem ki?
2012. okt. 14. 21:10
 1/6 anonim ***** válasza:
mi a te korodban internet és telefon híján leveleztünk az órákon. írj neki egy levelet
2012. okt. 14. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

igen.

Kérdezd meg az egyik haverját.Vele tuti lebeszélte a dolgot

2012. okt. 14. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm és a 2. Kommenelőnek mondom hogy amilyen hülye barátai vannak tuti nem oszt meg vele ilyen dolgot
2012. okt. 14. 21:23
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem van egy ugyanilyen helyzetben lévő Barátnőm .Flórának Hívják. hetedikesek vagyunk szóval nem sokkal idősebbek nálad.Jobban belegondolva ő 12 . Amúgy ha rendes a srác mindenkit felvidít. De flórát szereti a srác úgyhogy a nagyon hasonló helyzetetekből gondolom hogy téged is szeret a lovagod. Én is a levelezést választom,mi is úgy csináljuk Csak vigyázz vele ,hogy fogalmazol mert nem biztos h akkor őszinte lesz.óvatosan tereld arra fele a szót . Ha kiderült az igazság akkor gondosan tedd el a levelet emlékbe nehogy rossz kezekbe kerüljön.
2012. okt. 27. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi.mindenkinek
2012. okt. 28. 11:17
 6/6 Bakos G. Bence válasza:
Na, mi lett? :-)
2017. nov. 8. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!