Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan győzhetném le a fiúkkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan győzhetném le a fiúkkal szemben jelentkező önbizalomhiányom?

Figyelt kérdés

Egyáltalán nem vagyok csúnya az ismerőseim szerint, vékony is vagyok, de 0 önbizalmam van és úgy érzem, hogy ez erősen sugárzik rólam, ami természetesen hátráltat a párkeresésben. (képet ne kérjetek, mert nem teszek fel!)

Ti mit tanácsolnátok, hogyan erősíthetném meg magam? 18/L


2012. okt. 14. 21:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Merre laksz?:-)
2012. okt. 14. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Keress olyat, aki szépen felépíti neked! :)

(Párszor már mondták, hogy "melletted értékesnek érzem magam", szóval ezek szerint hatásos.)

2012. okt. 14. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

ritka lány aki szép és nincs önbizalma :D

am meg tükör előtt naponta elmondod hogy "szexi vagyok" 100-200x határozottan és jobban érzed magad, próbáld ki, nem hiszed el de hatásos, pszichológia

2012. okt. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Hanariko ***** válasza:
45%

régebben én is ezzel küszködten olyan 16-17 évesen, (most 18 vagyok (lány)) hát... nem tudom. Fejben dől el, ennyit tudok mondani. És tényleg... le kell szarni a világot. Persze adnod kell magadra, de csakis magad miatt nem fiúk, vagy bármi féle elvárás miatt (engem régen sokat csúfoltak) meg kell találnod a stílusodat (öltözködés, smink, viselkedés stb) és tényleg le kell szarni mindenkit, akinek nem tetszel.

Nemrég olvastam egy ilyen képfeliratot:

"Családi állapotom: Bekaphatja mindenki, akinek nem vagyok elég jó!"

Szerintem tök jó "beszólás".

2012. okt. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Gondolj arra,hogy van olyanod,ami minden pasinak kell,van pinád,meg arra is gondolhatsz,hogy ők (vagyis mi) is emberek vagyunk,és senki nem akar bántani.
2012. okt. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az biztos hogy az önbizalmon a másik féltől kapott pozitív visszajelzés lendít a legnagyobbat.
2012. okt. 14. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!