Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg vannak olyan fiúk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg vannak olyan fiúk akinek nincs gondjuk a nők terén, mindig akad nekik jelentkező és csak úgy bomlanak utánuk?

Figyelt kérdés
Azaz a lányok többsége szereti kedveli a társaságát és mindig akad neki valaki nem kell félnie hogy egyedül marad stb Hallottam ilyen srácokról, de nekem ez nagyon meseszerűen hangzik! =S Vagy lehet hogy csak nekem tűnik nagy dolognak, mivel én összeteszem a két kezem ha fél évente lesz valami komolyabb egy nővel...
2011. okt. 12. 21:59
 1/5 napietus ***** válasza:

hajjaj, de még mennyi :) unokatesóm pl. tipikusan ilyen. akkor nincs nője, amikor nem akar :) férjem is ilyen, nekem magamnak is igen vissza kellett annak idején magamat fogni, hogy ne "hajtsak" rá, hanem várjam meg, amíg ő lép. de ha már itt tartunk, apámnak is mindig van csaja, pedig 56 éves, őszül, sőt, kissé kopaszodik is.


29/N

2011. okt. 12. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem az összes unokatestvérem ilyen. A másik kérdésben írtam is, lassan 60 éves, de még mindig bomlanak utána a nők.

A többiek, a huszonéves rokonok után is rohannak a nők.

2011. okt. 12. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Haverom apja, temetőben gondoz sírokat, utána aztán tényleg bomlanak a nők!
2011. okt. 12. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
55%

Igen főleg ha olyan melegek mint én!

Sp voltam sziasztok!

2011. okt. 12. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 IQnindzsa ***** válasza:

Hát nem tudom haver... ez kor és tapasztalat kérdése is. Na meg azért az sem utolsó ha nem vagy rondább az ördögnél.

Nekem, mióta elveszítettem a szüzességem még nem volt 1-2 hónapnál hosszabb idő amit egyedül töltöttem. (Kivéve egyszer 6 hónapot angliában de akkor egy iszonyat világvégi helyen dolgoztam és egyszerűen nem volt lehetőség...)

Szóval a kérdésedre a válasz : Igen vannak.

2011. okt. 13. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!