Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezhet ez? Utálatból tetszés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezhet ez? Utálatból tetszés? SOS

Figyelt kérdés
Volt egy buli és van egy srác akit szörnyen utálok. Pont aznap a buli előtt elmondtam mindennek. Mindig szidom. Nagyképűnek tartom, viszont sajnos az emberek fele engem is annak gondol. A lényeg hogy buli közben elkapott... és jó párat táncoltunk. Eléggé forró lett a hangulat köztünk vagy hogy mondjam... Letapizott, de nem zavart. És másnap többen kérdezgették hogy mi volt vele meg minden. Amúgy én azt hittem már kicsit részeg, de megtudtam h nem volt az. Rámírt facebookon és két órát beszélgettünk... És bocsánatot kért egy régebbi veszekedésünkért. Pontosabban egy ilyen egymásnak beszólogatás volt. Na. veletek már volt olyan hogy valakit utáltatok... és egyszer csak hirtelen megváltozott a szemetekben?
2012. okt. 14. 21:32
 1/9 anonim ***** válasza:
Naná hogy lehet, az emberek változnak.
2012. okt. 14. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ez a legjobb példa az "izzik a levegő köztetek" című közhelyes baromságra.
2012. okt. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Elég volt letaperolnia és máris beleszerettél, tipikus nő vagy. :D
2012. okt. 14. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Eleinte én se kedveltem a mostani páromat(és ő sem engem):) de később jobban megismertük egymást és rájöttünk nem olyan a másik,mint először gondoltuk és már egy éve együtt vagyunk!:)
2012. okt. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Jah és "letaperolt és beleszerettél" a kérdező nem mondta egy szóval sem,hogy szerelmes csak rájött mégsem olyan,mint ahogy ő először gondolta!
2012. okt. 14. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
kedves harmadik... nem szerettem bele, és nem is említettem szerelmet.. ahhoz azért több kéne.. már hónapok óta nem tudok kiheverni valakit...:(
2012. okt. 14. 21:53
 7/9 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen 21:52 :)
2012. okt. 14. 21:54
 8/9 anonim ***** válasza:
Nincs mit!:) 21.52 voltam!:)
2012. okt. 14. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Igen volt ilyen, bár a helyzet kicsit más volt.

Exem haverjával nagyon nem csíptük egymást, hogy miért, azt már nem tudnám megmondani, 5 éve ismerem, azóta van ez.

Tavaly olyan helyzetbe kerültünk (exemnek hála), amiből csak ketten együtt tudtunk kimászni. Ekkor elég sokat beszéltünk, és egyszer bocsánatot kért az elmúlt évek szemétségeiért, és elmondta, hogy nagyon félreismert... Azóta nagyon jóban vagyunk, nagyon jó barátom lett.

Ilyen alapon a tetszés is kialakulhat szerintem.

Egy barátnőm szintén volt így egy pasival, állandóan marták egymást, aztán összejöttek és 5 évig voltak együtt.

24N

2012. okt. 16. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!