Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek baj, hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek baj, hogy nem lehetek őszinte a szüleimhez egy fiú ügyében? (lent)

Figyelt kérdés

Arról lenne szó, hogy nagyon tetszik egy srác az iskolából. Csak úgy szimpatikussá vált, és azóta van, hogy a suliban, vagy bármilyen más helyen ha összefutunk akkor beszélgetünk, esetleg van, hogy chaten (nem facebookon, mert természetesen attól is tiltanak).


De a szüleim eléggé korlátoznak engem, és nem merem nekik elmondani, hogy tetszik a fiú, és szimpatikusabb, mint bármely másik. Nagyon jó kapcsolatom egyáltalán nincsen velük, így kénytelen vagyok néha a nővéremhez fordulni tanácsért, vagy az osztálytársaimhoz, egyes barátomhoz, akik megértenek.

Szinte semmit nem engednek meg, se itthonról nem engednek el hosszabb utakra, vásárolni magamnak egy két cuccot, vagy a barátnőimmel valahová - a srácon nagyon kiakadnának, előre tudom, és lehet, hogy el is tiltanának tőle.

Inkább anyum ilyen féltősebb, de apum is egy kicsit. Mit tegyek, hogy mondjam el nekik, hogy a srác nagyon tetszik, mert egy idő után úgyis el kell nekik mondanom, hisz lehet, hogy a srác is viszonozza, több kisebb jel is volt erre.

Köszi, 13/L, a srác nálam 1 évvel idősebb. (a koron ne akadjatok ki légyszíves!)



2012. szept. 6. 17:29
1 2
 1/14 Hanariko ***** válasza:
A felénél abba hagytam, mert megláttam a korodat. Azt hittem azért panaszkodsz mennyire mert már legalább 17-18 vagy... Így viszont valahol megértem őket, hogy féltenek, persze teljesen leszabályozni nem kéne. 13 évesen nem tudsz mit tenni... még kicsi vagy.
2012. szept. 6. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Hanariko ***** válasza:
jah és "nem akadtam ki", de így nem sok mindent tudok javasolni. BArátokkal megbeszélheted, szüleiddel nem kell feltétlen megosztani, ha úgy érzed nemértenék meg.
2012. szept. 6. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Csak úgy mondom, hogy a végén írtam le a korom, nem a közepén...

Nagyon szigorúak, és szerintem túlságosan is féltenek mindentől. De a srác szimpatikus, és eléggé bezárkózó típus vagyok, viszont őt valamiért megszerettem. :)

És kevés embernek tudom elmondani, hogy mit is gondolok, vagy bármi mást is, ami velem kapcsolatos :S

De neki el tudnám.

2012. szept. 6. 17:33
 4/14 A kérdező kommentje:
Barátaim közül páran tudják már. De kevesen.
2012. szept. 6. 17:34
 5/14 Danusz ***** válasza:
Kicsit szigorúak, de szerintem jól teszik, mert legalább nem veszted el a szüzességed 13 éves korodban mint sok lány manapság. Szerintem egy kis füllentés nem lenne olyan nagy probléma, mondd, hogy a barátnőiddel találkozol, de helyette találkozz vele. Vagy ha nyílt akarsz lenni, amit teljesen megértek, akkor beszélj a szüleiddel, hogy van ez a srác, aki nagyon aranyos, nem olyan fajta mint a többi, és nagyon szívesen találkoznál vele. Ha nem mennek bele akkor jön az első felvetésem:D Valahogy megoldod:) Sok sikert
2012. szept. 6. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat eddig is :)

Nos, az utolsónak: ha így hazudozok is, hogy kivel és hová akarok menni, pl ha a fiúval moziba:

1. Nem engednének el, arra hivatkozva, hogy elrabolnak.

2. Ha megmondanám a srácot kiakadnának vagy Arra hivatkozva hogy nem ismerik az összes barátnőmet nem engednének el.


Nos, igen, sehová sem. És próbáltam már finoman célozni, meg kérdezgetni, hogy mi a véleménye anyumnak erről, de letudta azzal, hogy nem hasznos ez.


A szüzességemet elveszteni eszemben sem volt, nem akarom, a srác sem akarna velem lefeküdni, nem ilyenekben gondolkodom :D

Csupán egy nagyon közeli, több, mint barátot szeretnék, akinek bármit elmondhatok, és megért :)

2012. szept. 6. 17:39
 7/14 anonim ***** válasza:

Én 14 éves vagyok, de szerintem te egyáltalán ne vagy fiatal! Jó, nem vagy 18, de ettől függetlenül az írásod, gondolkodásod érettnek tűnik, és teljesen megértelek!

Nem tudom sajnos tanácsot adni neked ebben az ügyben, de ha minden cérna szakad, akkor titokban jártok, aztánb majd elmondjátok 15 éves korotok körül.

14 - L

2012. szept. 7. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Hanariko ***** válasza:
Tisztában vagyok vele hogy nem a közepén írtad le a korod, ne nézzél már hülyének. Csak oda terelődött a tekintetem alulra, azért hagytam abba.
2012. szept. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

7#

Rendben, lehet, hogy így lesz, és köszi :)

2012. szept. 8. 15:29
 10/14 A kérdező kommentje:

8#

Rendben, te tudod, de akkor ne írj ide ha ennyire ki vagy bukva, hogy milyen fiatal vagyok, rendben, majd lesz ahogy lesz, de én tanácsot kérni jöttem ide, nem azt hallgatni, hogy miért hagytad abba a szöveg olvasását.

2012. szept. 8. 15:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!