Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mikor lesz már vége? ; (...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor lesz már vége? ; ( Beleszerettem egy lányba, de ő neki nem kellek. Nem akar elmúlni ez a fájdalom már 3 hónap után sem. Mégis mennyi ideig kell még szenvednem, amíg elfelejtem? Nektek mennyi időbe telik, amíg kiszerettek valakiből?

Figyelt kérdés

Haverok mondják d**jak meg mindent, ami mozog, így elmúlik. De én nem olyan vagyok, aki érzelem nélkl képes a szexre... :/

Mit tegyek?


21 F



2012. okt. 15. 18:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Keress egy másik lányt.
2012. okt. 15. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Attól függ mekkora szerelem és hogy hogyan utasított el...nálam úgy volt hogy összejövünk meg kölcsönösen tetszünk egymásnak és a végén meggondolta magát csak úgy


És ez elég mély nyomot tud hagyni....légy sokat társaságban és gyorsabban elmúlik

2012. okt. 15. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

2-es igen, velem is így volt.


Tudod nekem van egy mély, égési seb a mellkasomon, és mikor meglátta először undor volt a szemébe, majd már nem akart velem többet találkozni (strandon volt ez egyébként és addig állítása szerint fülig belém szeretett, amit megértek, mert jóképő férfia vagyok, sokaknak tetszem, de mindig amikor a nők meglátják a felsőtestem már nem érdeklem őket.

A nők sokkalta jobban elítélnek minket férfiakat a testi hibáink miatt. :'(

Hiába vagyok jóképű és hiába vagyok 22 cm-rel megáldott, ha a mellkasomon ott egy baromi ronda égési sérülés, ami még kisgyermekkoromban keletkezett, mikot rámborult a kávéfőző :S

Kezdem gyűlölni a nőket... az összeset. :'( De főleg Őt. :'(

2012. okt. 15. 18:50
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ne gyűlöld a nőket ez miatt...valamilyen szinten természetes tud lenni sajnos

Viszont a légy sokat társaságban akkor is érvényes

És ha ennyire zavar az az égési seb akkor szerintem menj el egy bőrgyógyászhoz hátha tud mondani valamit amivel esetleg kissebbé lehetne varázsolni vagy eltűntetni...mert nekem anno ajánlottak egy krémek kifejezetten hegekre...nem tudom, hogy nagy felületen is működhet e vagy hogy egyáltalán működik e, mert még nem próbáltam...de egy kört szerintem megér :)

2012. okt. 15. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Én egy lánnyel egy ideig együtt voltam, fülig szerelmes voltam belé. Ott hagyott. Nem bírtam túllépni. Se társaságban, se sehogy.(heti 5x kb 4-5 órát voltam haverokkal szóval sokat voltam társaságban)

Elmentem úszótáborba és ott megismertem egy lányt. Ő mozdult rám, hozzám bújt, ölelés, stb.

A gondolat, hogy vonzódik hozzám felkeltette bennem az érdeklődést és én is egyre jobban vonzódtam hozzá.(igen, ilyen természetem van. Csak a belső számít, ha érdeklődést, vonzalmat mutatnak irántam akkor majdnem bárkibe bele tudok habarodni.) Nekem az a gondolat, hogy ezzel a lánnyal lehet valami, ez segített elmulasztani az exbarátnőm iránti hatalmas vonzalmat.

16/F

2015. aug. 3. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Sajnálom a helyesírási hibákat, telefonról írtam.
2015. aug. 3. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!