Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » HELP! Tudnátok segíteni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

HELP! Tudnátok segíteni szerelmi ügyben? Bővebben lent

Figyelt kérdés

Előre is bocsi, hogy ilyen hosszú. De légyszi olvassátok el! 14 éves lány vagyok, tudom, hogy még fiatal, de őrülten beleszerettem egy srácba. Viszont szerintem neki én nem jövök be.

Van egy lány akinek szintén tetszik ez a fiú. És ez a csaj mindent megtesz azért, hogy kikészítsen...féltékennyé próbál tenni, most a többi esetet nem mesélem el, de nagyon szemét. És mivel ő ilyen szemét velem, én is visszaakarok vágni...már annyira nem reménykedem, hogy a fiú valaha is az enyém, lesz, de ha ez a kis ribi ezt teszi velem akkor én is vele. Hogy álljak bosszút rajta? Segítsetek!

Lehet, hogy most elítéltek a korom miatt vagy hogy ezt akarom tenni, de elegem lett. Csak normális válaszokat!



2012. okt. 15. 20:19
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem győzd le azzal, hogy jobban fogsz tanulni mint ő, és bizonyítsd be mindenkinek, hogy sokkal intelligensebb vagy nála.
2012. okt. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat, de már régóta jobb tanuló vagyok nála.
2012. okt. 15. 20:27
 3/10 anonim ***** válasza:
Hagyd a francba ne fecsérelj energiát ilyenekre, legyen neked több eszed! A kis ribi meg csináljon amit akar ne törődj vele.
2012. okt. 15. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Könnyű ezt mondani, eddig hagytam a francba, csak az a nagy baj hogy szeretem azt a fiút :'( <3
2012. okt. 15. 20:32
 5/10 anonim ***** válasza:

Ha lesüllyedsz a szintjére, mások szemében pont ugyanolyannak fogsz tűnni, mint ő.

Ezt gondolom nem akarod, ezért szerintem hagyd a fenébe, ne foglalkozz vele, hagyj játssza a maga kis játékait, majd megunja.

Ha meg annak, akibe beleszerettél, inkább ő kell, akkor az a csávó részéről lesz gáz.

2012. okt. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én is így voltam 14 évesen. Tudtam, hogy semmi esélyem a srácnál és fikáztak más lányok. Sokkal intelligensebb dolog ha nem foglalkozol a csajjal. Hidd el jobban fogja idegesíteni ha lesz@rod. És ha ezt a pasi is látja, hogy nem vagy olyan gyerekes mint az a másik csaj, ki tudja lehet téged választ:) 26/L
2012. okt. 15. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Igazad van, nem fogok lesüllyedni az ő szintjére, ha neki meg ez kell, akkor megkaphatja. Megpróbálom összeszedni magam, és a jól betanult "mosoly" mögé bújni. Fő a büszkeség!
2012. okt. 15. 20:47
 8/10 anonim ***** válasza:
ahogy a többiek irták szard le... egy ilyen csaj annyit se érdemel hogy ránézz..;)) nemhogy bosszút állj rajta..
2012. okt. 15. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Én is egyet értek a többiekkel.de viszont annyit én elmondanék hogy hasonló helyzetben voltam pár hónapja.az a lány is mindent megtett azért a fiúért,egy ideig mindig b*******tt és nagyon elegem lett belőle.ekkor határoztam el hogy inkább lemondok a fiúról,tudom hogy ez a legtöbb embernek nehéz de (tisztelet a kivételnek) nekem ment és szerintem megérte, mert azóta az a fiú lett a legjobb barátom,kiderült hogy több közös tulajdonságunk is van aminek nagyon örülök.szerintem te is kipróbálhatnád és majd te is meglátod hogy jobb lesz.ha meg nem válik be akkor el kell fogadnod,hogy nem érdekled...:( és remélem hogy nem bántottalak meg.:)
2012. okt. 16. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem bàntottál meg, köszönöm a válaszod! :)
2012. okt. 16. 17:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!