Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerelmi ügyben várok választ...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmi ügyben várok választ a kérdésemre. Fontos!?

Figyelt kérdés
Lehet olyan egy fiúnál, hogy volt egy éjszaka a lánnyal, nem volt szex, csak csók...és azóta nem beszélnek egymással de akármikor egy helyen vannak, a fiú mindig nézi a lányt, ha van éppen barátnője, ha nincs, ha éppen kavar szórakozóhelyen valaki mással, de akkor is nézi a lányt, de nem lép semmit, és ennek már hosszú ideje. Lehet, hogy szerelmes a fiú a lányba? Én vagyok ez a lány.
2012. jan. 24. 15:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
a fiú nem szerelmes, csak szopat téged mert élvezi hogy tetszel neki...
2012. jan. 24. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 _Jessy_ ***** válasza:
Nem hiszem, hogy szerelmes lenne, de az elképzelhető, hogy tetszel neki, csak nem mer komolyabban próbálkozni. Vagy tényleg csak szivat...
2012. jan. 24. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 pqpqpq ***** válasza:

es gondolom hogy o a fiu

:)

2012. jan. 24. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Ez jó kérdés, ha néz annak kell hogy valami oka legyen, ugyanakkor nekem az jön le hogy az a fiú nem lehet egy félénk típus, ha mindig kavar valakivel, de akkor meg nem értem hogy mért nem megy oda hozzád... de ha főleg már hosszú ideje néz, akkor menjél oda hozzá és köszönj rá, és akkor csak fog valamit reagálni, mindenesetre sokkal egyszerűbb megoldás lenne, minthogy hosszú hónapokon keresztül ezen gondolkodsz....


22/F

2012. jan. 24. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló végre valaki érti, hogy min megyek át, mármint pont ez, hogy igen télleg nem félénk tipus mert sok csajjal kavar de engem állandóan néz sőt bámul és nem jön oda :/ most jelenleg nem tehetek semmit mert barátnője van de most is nézett
2012. jan. 24. 16:23
 6/15 A kérdező kommentje:

Nem hiszem, hogy durván 1 éve csak szívatni akar ezzel, meg volt olyan, hogy buliban mellettünk táncoltak, vagyis mögöttem és barátnőm mondta, hogy nagyon durván nézett engem. Nah már most abban mi a szívatás akkor, ha én nem is látom?

3. válaszoló jól gondolod, igen ő a fiú kizárásos alapon, ha én vagyok a lány xd

2012. jan. 24. 16:29
 7/15 _Jessy_ ***** válasza:
Egy másik variáció, hogy tetszik neked, bámulod(csak nem veszed észre), ő meg azt sasolja, hogy miért nézed?
2012. jan. 24. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Szoktam őt nézni de ez úgy van, hogy észrevesszük egymást, utána nézzük egymást és ma is pl úgy volt, hogy cigiztünk, ők mellettünk álltak, és nem néztem őt, mert akkor oldalra kellett volna néznem de bemenni meg csak úgy tudtam, ha elmentem előtte és rá se néztem komolyan! ő meg nézett, aztán kicsit megfordultam, hogy jön-e bnőm és láttam, hogy utánam néz, meg utána amikor szemeztünk ő egyfolytában nézett de én őt nem, mert közben pakoltam a táskámban, meg bnőmmel beszéltem, tehát azért nem nézhet mert én állandóan nézem mert ez nem igaz!
2012. jan. 24. 16:49
 9/15 anonim ***** válasza:
a csávó egy lúzer,és nem szerelmes.
2012. jan. 24. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
hidd el nem lúzer ;) és ezt nem csak azért mondom mert bejön nekem
2012. jan. 24. 17:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!